Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Weterynaria

Laboratorium weterynaryjne

Laboratorium weterynaryjne
Zapraszamy serdecznie do naszego laboratorium weterynaryjnego, mieszczącego się w samym środku Polski, czyli w Łodzi. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej i analiz mikrobiologicznych. Przeprowadzamy takie badania jak morfologia krwi, badanie moczu czy też biopsja. Nasza oferta adresowana jest przede wszystkim do hodowców, zarówno zwierząt rasowych jak i zwierząt gospodarskich. Z naszych usług korzysta ponadto wielu weterynarzy.
http://vetcomplex.pl/

Koty rasowe

Koty rasowe
Serwis schelwood.hodowca.pl przedstawia hodowlę kotów egzotycznych. Ośrodek specjalizuje się w hodowli kotów bengalskich. Bengale to bardzo mądre i towarzyskie koty rasowe. W krótkim czasie przyswajają rozmaite informacje. Jednak uwagę zwracają przede wszystkim z powodu swojego niezwykłego wyglądu, który przypomina o ich tygrysich przodkach. Na witrynie www można zobaczyć fotografie kotów i kotek bengalskich oraz ich małych kociąt. Wszystkie koty podlegają stałej i troskliwej opiece weterynarzy.
http://www.schelwood.hodowca.pl/

Gabinet weterynaryjny

Gabinet weterynaryjny
Zapraszamy do Gabinetu weterynaryjnego Piotr Ciszewski w Grudziądzu na ul. Kalinkowej 1. Od 20 lat dbamy o zdrowie państwa pupili. Mamy doświadczenie w leczeniu zwierząt hodowlanych. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe. Zaufało nam już wielu klientów.
http://www.weterynarzgrudziadz.pl

Przychodnia weterynaryjna Warszawa

Przychodnia weterynaryjna Warszawa
Tomvet to przychodnia weterynaryjna w Warszawie. Jeśli twój zwierzak potrzebuje pomocy to musisz konieczne przyjść do naszej kliniki. U nas pracują doświadczeni weterynarze, którzy na pewno pomogą twojemu pupilowi.
http://www.tomvet.pl

Renifery Tatry

Renifery Tatry
Święta to okres, w którym spędzamy wśród najbliższych. Dla dzieci jest to okres wyjątkowy. Czas upominków i spełniania wszystkich marzeń! Sporządzają listy do świętego Mikołaja, w jakich błagają o różne istotne dla nich, datki. Ich oczekiwania są mimo wszystko co roku coraz większe. W związku z tym warto wykonać coś wyjątkowego. Ciekawym pomysłem bywa zaproszenie mikołajowego teamu. Świetny plan? Otóż to! Wejdź na witrynę i przekonaj się co dalej. Spowoduj uśmiech na twarzy swego malucha, w ten niezwykły czas. Rodzice niejednokrotnie nie mają planu co sprawić pociechom pod choinkę. Aktualnie to nie kłopot.
http://renifery.com

Dobry weterynarz Wrocław

Dobry weterynarz Wrocław
Problemy ze zdrowiem naszych pupili potrafią całkiem zaburzyć życie rodzinne. Jeżeli już traktujemy ulubieńca jak pełnowartościowego należącego do rodziny musisz zadbać o jego wigor. Najskuteczniejszym sposobem jest korzystanie z świadczeń lecznicy dla zwierząt Avet, jaką ma wieloletnią doświadczenie w operowaniu różnorakich chorób. Przychodnia zajmuje się nie tylko leczeniem jak również diagnostyką , a dodatkowo zapobieganiem niedogodności zdrowia. Weterynarz oferuje pomocy w niespodziewanych przypadkach przez całą dobrę wszelkim zwierzętom potrzebującym pomocy.
http://asvet.wroclaw.pl/
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008