Recenzje
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        

Uzależnienia

Nowy Dzień

Nowy Dzień
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień. W naszej kadrze są doświadczeni specjaliści, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób skutecznie pracować z osobami uzależnionymi. Przede wszystkim dbamy o komfort psychiczny naszych pacjentów, o to, aby mogli poczuć się jak w domu, a nie w szpitalu, choć tak wiele ośrodków właśnie tak wygląda. Pomagamy zarówno osobom uzależnionym, jak i ich krewnym i bliskim.
http://nowy-dzien.pl

Klinika Apropos. Detoks alkoholowy

Klinika Apropos.  Detoks alkoholowy
Klinika Apropos to rozwiązania dla wszystkich osób, które cierpią na uzależnienie od alkoholu. Placówka proponuje im zabiegi detoksu alkoholowego, który jest całkowicie bezpieczny oraz skuteczny. Polega na wprowadzeniu do organizmu chorego odpowiedniej dawki leków oraz płynów, dzięki którym pacjent odzyskuje siły i dobre samopoczucie, a jego organizm oczyszczany jest z toksyn.
http://detoks.apropos-testy.pl/UrbiCMS 2008