Recenzje
http://www.woma-bus.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .

Wyszukaj stronę        

Uzależnienia

Nowy Dzień

Nowy Dzień
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień. W naszej kadrze są doświadczeni specjaliści, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób skutecznie pracować z osobami uzależnionymi. Przede wszystkim dbamy o komfort psychiczny naszych pacjentów, o to, aby mogli poczuć się jak w domu, a nie w szpitalu, choć tak wiele ośrodków właśnie tak wygląda. Pomagamy zarówno osobom uzależnionym, jak i ich krewnym i bliskim.
http://nowy-dzien.pl

Klinika Apropos. Detoks alkoholowy

Klinika Apropos.  Detoks alkoholowy
Klinika Apropos to rozwiązania dla wszystkich osób, które cierpią na uzależnienie od alkoholu. Placówka proponuje im zabiegi detoksu alkoholowego, który jest całkowicie bezpieczny oraz skuteczny. Polega na wprowadzeniu do organizmu chorego odpowiedniej dawki leków oraz płynów, dzięki którym pacjent odzyskuje siły i dobre samopoczucie, a jego organizm oczyszczany jest z toksyn.
http://detoks.apropos-testy.pl/

Ośrodek leczenia uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień
Detox Fenix to prywatny ośrodek leczenia uzależnień, jest najstarszym i nadłużej działającym ośrodkiem tego typu w Polsce. Mieści się on niedaleko Warszawy w Ożarowie Mazowieckim, w cichym i dyskretnym miejscu. Wykwalifikowani specjaliści zajmują się leczeniem osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków i dopalaczy. Ośrodek oferuje możliwość leczenia stacjonarnego i ambulatoryjnego. Pacjentami mogą być osoby w każdym wieku. Placówka oferuje swoim pacjentom zakwaterowanie w pokojach dwuoosobowych i jednoosobowych. W trosce o ich bezpieczeństwo i komfort zapewnia pełną dyskrecję leczenia. Gwarantuje dojazd do pacjenta na terenie całej Polski.Detox Fenix spełnia wszystkie wymogi Ministerstwa Zdrowia.
http://detoksfenix.pl/UrbiCMS 2008