Recenzje
https://herbcio.pl/aloes-zwyczajny-aloe-vera-9-korzysci-dla-zdrowia/. Aloes zwyczajny
link. link
https://doszwecji.pl/architektura-szwedzka/. Architektura szwedzka

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Ośrodek dla uzależnionych

Ośrodek dla uzależnionych
Ośrodek OAZA posiada terapię alkoholową, która ułatwia osobom pijącym powrót do zdrowego funkcjonowania. W OAZIE można pozbyć się przymusu picia, jak również uzależnienia od różnych substancji bądź nałogów.
http://www.leczenie-uzaleznien.pl

Leczenie trzustki

Leczenie trzustki
Akademia Zdrowia Arkadia-Lido ma szeroką ofertę terapii różnych schorzeń bez użycia środków farmakologicznych. Firma prowadzi między innymi leczenie otyłości, w którym podstawą jest dieta Kwaśniewskiego, a również leczenie cukrzycy.
http://www.optymalni.pl

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA organizuje detoks. Uzależnienie upośledza zdrowie. Aby ograniczyć efekty alkoholizmu należy zapisać się na leczenie odwykowe do OAZY. Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA oprócz detoxu alkoholowego zorganizował również terapię uzależnienia od hazardu. Opiera się na sprawdzonych testach, które usprawniają diagnostykę. Są one obowiązkowe, gdy choroba jest w początkowym okresie. Terapia może być całodobowa lub dochodząca.
http://www.osrodekoaza.pl

Psycholog Poznań

Psycholog Poznań
Należyte doświadczenie również liczne grono spełnionych dodatkowo uleczonych jednostek to nie bezprecedensowe atuty na poczet których należałoby się udać do naszego lekarza z branżą psychiatryczną.W zależności od rzeczonego nasz lekarz podtrzymuje nas w takich kwestiach jak na przykład nerwice, przerażenie, depresje, bezsenności, marazmy bądź eksperymenty traumatyzujące.Serdecznie zapraszamy do sięgnięcia z jednej z najważniejszych jednostek pomocy psychologicznej na obszarze Poznania oraz pełnej Polski to jest biuro asysty psychologicznej.W obszarze naszych usług odnajduje się medycyna wszelkiego wariantu uzależnień, dyspozycje krzepkiego odżywiania oraz antystresu, chorobami rozwlekłymi również kuracja chemioterapią.
http://e-psychoterapia.com.pl/

Laserowe usuwanie żylaków

Laserowe usuwanie żylaków
Centrum medyczne Northern Medical mieści się w Warszawie. Jest to znamienita placówka, łącząca przychodnię z częścią szpitalną, i oferująca wysoką jakość w zakresie opieki nad pacjentem. Ortopedia i traumatologia sportowa, a także chirurgia ogólna i naczyniowa to główne domeny centrum medycznego Northern Medical. Wykonywane operacje to na przykład: leczenie urazów sportowych, artroskopia kolana, barku, stawu skokowego, biodra, zabiegi rekonstrukcyjne, laserowe usuwanie żylaków, zabiegi proktologiczne, operacje przepukliny.
http://www.northernmedical.pl

Portal Opinii Medycznych CEOMED.pl

Portal Opinii Medycznych CEOMED.pl
Portal Opinii i Orzeczeń Medycznych CEOMED.pl powstał na kanwie wieloletnich doświadczeń jego współautorów w opiniowaniu i orzecznictwie medycznym. Doświadczenie nasze obejmuje zarówno orzecznictwo sądowo-medyczne (w tym zarówno w ramach ubezpieczeń społecznych i wypadkowych) jak też opiniowanie dla potrzeb likwidacji szkód w komercyjnych towarzystwach ubezpieczeniowych w sprawach NW, OC czy oceny ryzyka i stanu zdrowia w ubezpieczeniach życiowych.
http://ceomed.plUrbiCMS 2008