Recenzje
przewozy do danii. przewozy do danii (829)
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali (351) .
https://herbcio.pl/pokrzywa-zwyczajna-3-najwazniejsze-korzysci/. Pokrzywa zwyczajna

Wyszukaj stronę        

Medycyna





NZOZ Salus Jastrzębie Zdrój

NZOZ Salus Jastrzębie Zdrój
Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Wrocławskiej 12a to Poradnia Lekarza Rodzinnego, Poradnie Specjalistyczne, Poradnia Medycyny Pracy, Laboratorium przyjmujące pacjentów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, indywidualnie oraz w ramach umów z prywatnymi systemami opieki medycznej jak Luxmed, Medicover, Polmed, Falck Medycyna i Uniqa.
http://www.salus-jastrzebie.pl

Choroby serca

Choroby serca
Piszemy o chorobach serca. Jak wiadomo rozróżniamy dwa typu cholesterolu. Korzystając z obrazowego porównania typ LDL jest czymś w rodzaju podpalacza, natomiast HDL stanowi coś w rodzaju straży pożarnej. Twój cel wyrażony liczbowo to: LDL poniżej 130 mg / dl i HDL powyżej 40 mg / dl.
http://blog.aptekaotc.pl/

Zaszywarki do worków

Zaszywarki do worków
Kegel A.J. jest hurtownią fryzjerską sprzedającą online. U nas znajdziesz także wymienne części i akcesoria do zaszywarki do worków. Nasza oferta zawiera również maszyny krawieckie i pakujące. Zakupiony towar wysyłamy Pocztą Polską lub firmą kurierską. Dla swoich klientów regularnie wprowadzamy okresowe promocje. Oferujemy szeroki wybór akcesoriów i mebli do punktów fryzjerskich oraz kosmetyków. Zapraszamy do współpracy zakłady fryzjerskie posiadające usługę wydłużania włosów.
http://www.kegel-aj.com/

Podtrzymywanie ciąży

Podtrzymywanie ciąży
Firma Antrum specjalizuje się w leczeniem niepłodności i niemożności donoszenia ciąży. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w dziedzinie skutecznego a także opartego na aktualnych podstawach naukowych leczenia niepłodności na tle endokrynologicznym, mechanicznym a także immunologicznym. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia witryny i zapoznania się z szczegółową ofertą. W firmie Antrum każdy pacjent oraz pacjentka traktowani są niepowtarzalnie i elastycznie.
http://www.antrum.pl

Zdrowie - maść na hemoroidy

Zdrowie - maść na hemoroidy
Hemoroidy to przykra i uciążliwa choroba, z którą trudzi się obecnie sporo ludzi. Ponieważ dotyka miejsc intymnych, jest tematem tabu, opornie poruszanym w dyskusjach towarzyskich. Co gorsze jest również rzadkim powodem dla którego chodzimy do lekarza. Wolimy zacisnąć zęby i zastosować przypadkowy specyfik lub poleconej cicho maści na hemoroidy. W ciągu wieków zmieniało się nieco jej znaczenie. Z początku znamionowało ogólne krwawienie z narządów wewnętrznych, po pewnym czasie urozmaicono je o nabrzmienia, zapalenia i krwawienia odbytu - tak funkcjonuje dzisiaj.
http://www.pharmagea.pl

Powiększanie piersi

Powiększanie piersi
Wielkopolska klinika medycyny estetycznej proponuje bogaty wachlarz operacji niwelujących niedoskonałości anatomiczne ciała człowieka. Wykonujemy powiększanie piersi, korekcję ust, lifting twarzy. Specjalizujemy się także w zabiegach z dziedziny chirurgii estetycznej, likwidujących blizny, znamiona, nowotwory skóry, rozszerzone naczynia krwionośne. Operacje wykonywane są po znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Po operacji istnieje możliwość zatrzymania się w klinice.
http://www.chirurgia.plastyczna.pl







UrbiCMS 2008