Recenzje
Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź. Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź (775)
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
Jaka jest różnica między robakiem komputerowym a koniem trojańskim?. Co jest cechą charakterystyczną robaka komputerowego quizlet?

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Badanie psychotechniczne

Badanie psychotechniczne
Badania psychotechniczne polegają na sprawdzeniu predyspozycji psychofizycznych i psychologicznych do możliwości wykonywania określonej pracy. Firma Drivemat od wielu lat przeprowadza na rynku badanie psychotechniczne, a także badanie lekarskie. Obsługujemy kierowców, operatorów dźwigów, pracowników budowlanych, górników, pracujących na wysokości, kierujących pojazdami służbowymi itp. itd. Badanie psychotechniczne w naszej pracowni odbywa się najszybciej jak to tylko możliwe. Korzystamy z certyfikowanych testów i aparatów psychologicznych. Przeprowadzimy badanie psychologiczne indywidualnie dla każdego klienta.
http://badaniepsychotechniczne.com

usg ostrowiec prywatnie

usg ostrowiec prywatnie
Prywatny Gabinet USG Dominik Bodzan. Nazywam się Dominik Bodzan. Ukończyłem Akademię Medyczną (obecnie Uniwersytet Medyczny) im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W latach 2008-2013 odbywałem specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej w Szpitalu im. Św. Łukasza w Końskich. Tam zdobywałem wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu badań USG, w tym badań dopplerowskich tętnic i żył całego ciała. W trakcie specjalizacji odbyłem liczne szkolenia i staże m.in. w Centrum Onkologii i w Szpitalu Dziecięcym w Kielcach oraz liczne kursy m.in. w Warszawie, Krakowie i Katowicach.
http://usgostrowiec.plUrbiCMS 2008