Recenzje
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania (206)
Jaki jest największy krater uderzeniowy?. Jak duże mogą być kratery uderzeniowe?
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl (326)

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Poznańska Klinika Serca

Poznańska Klinika Serca
Od lekarzy oczekujesz rady specjalisty? Koniecznie odwiedź naszą klinikę w Poznaniu - tam kompleksowo zajmiemy się Tobą i Twoim zdrowiem. Nasze długoletnie doświadczenie oraz wiedza w diagnozie i leczeniu. Służymy Państwu radą i pomagamy w kłopotach zdrowotnych. Diagnoza w klinice jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu, o czym może świadczyć wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zadowolenie pacjentów. Działalność naszą cechuje korzystanie z nowoczesnej techniki znanych i uznanych firm. Oferujemy wykonanie solidnej i nieinwazyjnej diagnostyki wad serca oraz konsultacje. Oferujemy konsultacje specjalisty dietetyka, psychologa oraz masaże rehabilitacyjne.
http://klinikapoznan.pl

PsychoMedic

PsychoMedic
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszej kliniki psychologiczno-psychiatrycznej psychoMedic. Oferujemy leczenie: problemów z takimi zaburzeniammi zaburzenia nerwicowe i lękowe, nerwica, depresja, zaburzenia snu i pamięci, związki czy miłość. U nas pracują tacy specjaliści jak: psycholog dziecięcy, dietetyk, coach, psychiatra, psycholog czy coach. Oferujemy także treningi pamięci, uczenia się i uwagi w tym rehabilitacja poznawcza, psychoterapię grupową i terapię dla par a nawet wizyty domowe i pracę z ciałem. Nasze gabinety mieszczą się w Warszawie.
http://psychomedic.pl

Specjalistyczny Sklep Medyczny

Specjalistyczny Sklep Medyczny
Największy w sieci asortyment dla alergików oraz ludzi żyjących ekologicznie! Sklep popierany przez środowisko medyczne, rekomendowany przez lekarzy alergologów. Asortyment podzielony jest na kilka kategorii m.in. pościel i pokrowce antyalergiczne, kosmetyki naturalne, sprzęt do inhalacji, ekologiczne środki czystości, apteka domowa i inne...
http://alergia.med.pl

Najlepszy Sklep Zielarski

Najlepszy Sklep Zielarski
Zioła lecznicze mają nadzwyczaj dużo wartości i dobrych stron, dlatego mają tylu popleczników. Wielu lekarzy faworyzuje używanie ziół ze względu na ich właściwości lekarskie oraz łagodzące rozmaite dolegliwości i choroby. Każde zioło ma swoje konkretne zastosowanie, dlatego powinno się je używać dokładnie z wytyczną, jeżeli takowego nie posiada, w owym czasie należy poradzić się zawodowca w tej dyscyplinie. Nie powinno się zażywać ziół nie wiedząc jak to czynić, bo podobnie dobrze zdoła to zaszkodzić zamiast przynieść ulgę. W każdym razie zioła są gwarancją wyśmienitego zdrowia i długiego trwania.
http://lekiznatury.pl

Ciekawostki z zakresu medycyny

Ciekawostki z zakresu medycyny
Nasz serwis wyjaśnia w jaki sposób funkcjonować, by nie chorować.Pewne treści lekarskie są dla Was bardzo trudne? Wystarczy obserwować Info.medycyna.pl. To miejsce online ze wskazówkami na temat medycyny.Wyjaśniamy tworzone nowinki w zakresie technologii medycznej. Czytając artykuły na info.medycyna.pl będziecie mogli Państwo zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane wiadomości o zdrowiu. Prezentujemy zbilansowane diety. Artykuły odnoszą się do dyscypliny medycznej. fizjoterapii. Pokazujemy co jest obowiązkowe, by Twoja wytrzymałość była dobra. Bądź świadomy, odwiedźcie info.medycyna.pl!
http://www.infomedycyna.pl/UrbiCMS 2008