Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Poznańska Klinika Serca

Poznańska Klinika Serca
Od lekarzy oczekujesz rady specjalisty? Koniecznie odwiedź naszą klinikę w Poznaniu - tam kompleksowo zajmiemy się Tobą i Twoim zdrowiem. Nasze długoletnie doświadczenie oraz wiedza w diagnozie i leczeniu. Służymy Państwu radą i pomagamy w kłopotach zdrowotnych. Diagnoza w klinice jest na najwyższym poziomie profesjonalizmu, o czym może świadczyć wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zadowolenie pacjentów. Działalność naszą cechuje korzystanie z nowoczesnej techniki znanych i uznanych firm. Oferujemy wykonanie solidnej i nieinwazyjnej diagnostyki wad serca oraz konsultacje. Oferujemy konsultacje specjalisty dietetyka, psychologa oraz masaże rehabilitacyjne.
http://klinikapoznan.pl

PsychoMedic

PsychoMedic
Zapraszamy do odwiedzenia strony naszej kliniki psychologiczno-psychiatrycznej psychoMedic. Oferujemy leczenie: problemów z takimi zaburzeniammi zaburzenia nerwicowe i lękowe, nerwica, depresja, zaburzenia snu i pamięci, związki czy miłość. U nas pracują tacy specjaliści jak: psycholog dziecięcy, dietetyk, coach, psychiatra, psycholog czy coach. Oferujemy także treningi pamięci, uczenia się i uwagi w tym rehabilitacja poznawcza, psychoterapię grupową i terapię dla par a nawet wizyty domowe i pracę z ciałem. Nasze gabinety mieszczą się w Warszawie.
http://psychomedic.pl

Specjalistyczny Sklep Medyczny

Specjalistyczny Sklep Medyczny
Największy w sieci asortyment dla alergików oraz ludzi żyjących ekologicznie! Sklep popierany przez środowisko medyczne, rekomendowany przez lekarzy alergologów. Asortyment podzielony jest na kilka kategorii m.in. pościel i pokrowce antyalergiczne, kosmetyki naturalne, sprzęt do inhalacji, ekologiczne środki czystości, apteka domowa i inne...
http://alergia.med.pl

Najlepszy Sklep Zielarski

Najlepszy Sklep Zielarski
Zioła lecznicze mają nadzwyczaj dużo wartości i dobrych stron, dlatego mają tylu popleczników. Wielu lekarzy faworyzuje używanie ziół ze względu na ich właściwości lekarskie oraz łagodzące rozmaite dolegliwości i choroby. Każde zioło ma swoje konkretne zastosowanie, dlatego powinno się je używać dokładnie z wytyczną, jeżeli takowego nie posiada, w owym czasie należy poradzić się zawodowca w tej dyscyplinie. Nie powinno się zażywać ziół nie wiedząc jak to czynić, bo podobnie dobrze zdoła to zaszkodzić zamiast przynieść ulgę. W każdym razie zioła są gwarancją wyśmienitego zdrowia i długiego trwania.
http://lekiznatury.pl

Ciekawostki z zakresu medycyny

Ciekawostki z zakresu medycyny
Nasz serwis wyjaśnia w jaki sposób funkcjonować, by nie chorować.Pewne treści lekarskie są dla Was bardzo trudne? Wystarczy obserwować Info.medycyna.pl. To miejsce online ze wskazówkami na temat medycyny.Wyjaśniamy tworzone nowinki w zakresie technologii medycznej. Czytając artykuły na info.medycyna.pl będziecie mogli Państwo zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane wiadomości o zdrowiu. Prezentujemy zbilansowane diety. Artykuły odnoszą się do dyscypliny medycznej. fizjoterapii. Pokazujemy co jest obowiązkowe, by Twoja wytrzymałość była dobra. Bądź świadomy, odwiedźcie info.medycyna.pl!
http://www.infomedycyna.pl/UrbiCMS 2008