Recenzje
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://jak-pisac-prace.pl. https://jak-pisac-prace.pl (263)
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl (75)

Wyszukaj stronę        

Medycyna





Dietetyk Poznań

Dietetyk Poznań
Masz problem z chudnięciem?Chcesz odmienić swoje zwyczaje kulinarne? Zależy Ci na odmianie nawyków żywieniowych? Doskonale trafiłeś. Centrum Papaja to przedsiębiorstwo, które spaja ludzi z pasją. Chcemy, aby dieta nie była nieprzyjaznym doświadczeniem. Nasi pracownicy zapraszają do wzięcia udziału w konsultacjach dietetycznych oraz grupowym couchingu. W naszym Centrum organizujemy także warsztaty otwarte, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Już dzisiaj zatroszcz się o swoje zdrowie! Jeżeli nie masz czasu zachęcamy do skorzystania z porad psychodietetyka on-ilne. Zachęcamy do kontaktu!
http://centrumpapaja.pl

Fizjoterapia Warszawa

Fizjoterapia Warszawa
Fizjoterapia Warszawa przedstawia gruntowne formy rehabilitacji dla swoich podopiecznych. Specjaliści dobiorą dla Państwa odpowiedni zestaw ćwiczeń. Efekty zauważysz już po pierwszych godzinach rehabilitacji. Zadzwoń i umów się na konsultację z naszym instruktorem. Jeśli nie masz czasu, skorzystaj z konsultacji e-mail.
http://www.fizjoterapia-warszawa.com/

Stomatologia9a Poznań

Stomatologia9a Poznań
Pragniesz pięknych oraz zdrowych zębach? Korzystając z usług naszego przedsiębiorstwa jest to możliwe! Odróżnia nas nowoczesne technologie oraz aparaturę najlepszej jakości. Zatrudniamy najlepszych pracowników, którzy gwarantują fachową obsługę. Stawiamy przede wszystkim na profilaktykę, gdyż lepiej zapobiegać niż leczyć. Nakłaniamy do odwiedzenia naszej strony stomatologia9a.pl, gdzie znajdują się najważniejsze dane o naszej firmie. Nie przekładaj i umów się na wizytę.
http://www.stomatologia9a.pl

www.optykkrawczyk.pl/

www.optykkrawczyk.pl/
Salon optyczny Krawczyk to sprawdzony salon optyczny z Poznania. Profesjonalny sprzęt badawczy oraz doświadczona obsługa to podstawa tej firmy. Działamy na rynku od lat. W naszej ofercie mamy okulary korekcyjne, progresywne i inne. Profesjonalnie zbadamy Państwu wzrok profesjonalnym sprzętem. Cechuje nas duży profesjonalizm, solidność. W naszej ofercie znaleźć można również okulary dla kierowców, serwis i naprawę okularów. W naszym salonie można realizować recepty. Zapraszamy do nas!
http://optykkrawczyk.pl/

Ośrodek leczenia alkoholizmu

Ośrodek leczenia alkoholizmu
Ośrodek Arcus to spokojne miejsce gdzie służymy radą ludziom jak rozwiązać ich trudności z alkoholem. W przypadku gdy zauważyłeś, że ktoś z bliskich Ci osób cierpi na uzależnienie od alkoholu, skontaktuj sie z nami. Jesteśmy jedynym takim centrum w naszym województwie, który funkcjonuje legalnie! Przekonujemy o pełnej dyskrecji, a udając się do naszego ośrodka nie będzie Ci potrzebne skierowanie. Mamy możliwość także wydawania zwolnień lekarskich. Zapewniamy ciszę, odprężenie, salkę do ćwiczeń i komfortowe warunki pobytu. Obiekt znajduje się przy ulicy Czereśniowej 44 w Gołęczewie. Zapraszamy także na naszą witrynę - uzaleznieniapoznan.pl.
http://uzaleznieniapoznan.pl/







UrbiCMS 2008