Recenzje
https://herbcio.pl/rozmaryn-5-wlasciwosci-i-zastosowan/. Rozmaryn
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://herbcio.pl/milorzab-dwuklapowy-ginkgo-biloba-11-korzysci/. Miłorząb dwuklapowy

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Kardiolog Skierniewice

Kardiolog Skierniewice
Centrum Medyczne Ogrodowa to siatka filii medycznych gdzie przyjmują fachowcy z różnych dyscyplin medycznych. Znajdziesz u nas pomoc medyczną Kardiologa po Stomatologa, wykonasz sobie implanty jak potrzeba to możesz spotkać się na wizytę z ortodontą. Zobacz koniecznie: Implanty Skierniewice.
http://www.centrumogrodowa.pl

Prywatny okulista Kraków

Prywatny okulista Kraków
Piotr Chaniecki - prywatny okulista Kraków. Zajmuję się m.in. takimi chorobami, operacjami jak: operacja zaćmy Kraków, gradówka, jęczmień na oku czy jaskra. Zaćma operacja cena jest prezentowana po kontakcie telefonicznym. Zaćma nie wywołuje trwałej ślepoty. Operacja zwykle przywraca widzenie jeśli nie występują inne wady narządu wzroku wpływające na widzenie. Zajmujemy się także gradówką, czyli niebolesnym zgrubienie powieki.
http://www.okulista.com.pl

NGM Wrocław - leczenie alkoholizmu

NGM Wrocław - leczenie alkoholizmu
NGM Wrocław mieści się w dobrej lokalizacji w środku Wrocławia. Terapie leczenia alkoholizmu możemy wykonać również dla wygody pacjenta pod podanym adresem w zakresie Wrocławia i okolic. Skontaktuj się z nami i umów wizytę. Klinika NGM Wrocław to miejsce gdzie otrzymasz najlepszą opiekę lekarską.
http://leczenie-alkoholizmu-wroclaw.prv.pl

Odtrucia alkoholowe Poznań - Arcus

Odtrucia alkoholowe Poznań - Arcus
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień „Arcus” założony w 2010r., by pomagać osobom uzależnionym od alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz osobom cierpiącym na depresję i nerwice. W okresie 5 lat funkcjonowanie udzieliliśmy pomocy około 1000 pacjentom. Wszyscy potrzebujący mogą skorzystać z od 4 do 8 tygodniowej terapii stacjonarnej. Nasz ośrodek pomógł wielu potrzebującym radykalnie zmienić swoje życie. Starami się podejść indywidualnie do każdego pacjenta. Nasze leczenie psychoterapeutyczne stoi na wysokim poziomie.
http://uzaleznieniapoznan.pl

Edumedical - Lifting wolumetryczny

Edumedical - Lifting wolumetryczny
Nasza firma działa od 2007 roku, na początku nasza firma prowadziła wyspecjalizowane szkolenia dla lekarzy i lekarzy stomatologów w zakresie nowości w świecie medycyny i stomatologii Nasza firma zawsze zapewniała wysoką jakość usług. Teraz prowadzimy także szkolenia z medycyny estetycznej, m.in. kursy z kwasu hialuronowego, z toksyny botulinowej czy mezoterapii. Nasza kadra dydaktyczna profesjonalnie przygotuje Państwa do kursów. Nasze kursy prowadzone są w bardzo ciekawy i łatwo przystępny sposób. Prowadzimy kursy z każdej dziedziny medycyny. razie jakichkolwiek pytań odnośnie kursów, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 660-999-747 lub mailowo pod adresem info@edumedical.pl.
http://edumedical.pl/o-firmie/

Sklep Estelia

Sklep Estelia
Sklep Estelia działa na polskim rynku od 15 lat. Sklep zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Estelia.pl współpracuje ze sprawdzonymi, światowymi markami z sektora kosmetyczno-perfumeryjnego. Produkty, które można wyszukać w propozycjach są poświęcone głównie do pielęgnacji włosów, ciała, twarzy, dłoni oraz stóp. Oferowane są też produkty do opalania, perfumy oraz zestawy na upominek. Z uwagi na długoletnie doświadczenie firma Estelia ma fachową wiedzę, która wspomaga współpracę z kontrahentami. Sklep gwarantuje zadowolenie swoich Klientów i dokłada wszelkich starań o najwyższą jakość obsługi.
http://estelia.pl/UrbiCMS 2008