Recenzje
https://aktinet.pl/jaka-role-w-wojnie-rewolucyjnej-odegrali-afroamerykanie-i-rdzenni-amerykanie/. Jaką rolę w wojnie rewolucyjnej odegrali Afroamerykanie i rdzenni Amerykanie?
https://herbcio.pl/rumianek-12-korzysci-zdrowotnych/. Rumianek: 12 korzyści zdrowotnych
drukowanie tkanin. drukowanie tkanin (802)

Wyszukaj stronę        

Medycyna

aspartam powikłania

aspartam powikłania
W współczesnym świecie ogromne ilości wyrobów spożywczych, które możemy nabyć w supermarketach są ogólnie uważane za niezdrowe oraz kaloryczne. Ale mało który z nich rodzi tyle sporów w świecie medycyny i nauki, co aspartam. Słodzik ten jest bardzo cieszący się popularnością i da się znaleźć w licznych produktach branży spożywczej. Tłumaczymy przyczyny tej niezwykłej popularności aspartamu oraz prawdopodobne konsekwencje zdrowotne konsumowania tego słodziku. Proponujemy także jakie używać substytuty zamiast słodzika aspartam.
http://aspartam-slodka-trucizna.manifo.com/

Objawy hemoroidów

Objawy hemoroidów
Jedną z chorób, o której nierzadko mało się mówi, a która dotyka praktycznie co 3 osobę po 30 roku życia są hemoroidy. Zapobiegać im można stosując właściwy jadłospis. Jedzenie produktów bogatych w błonnik, tych z małą ilością tłuszczu i ostrych przypraw pozytywnie wpływa na regularne wypróżnianie się, dzięki czemu stolec nie uszkadza błony śluzowej odbytu. Dieta stosowana profilaktycznie winna składać się ze świeżego muesli rankiem, chleba wieloziarnistego oraz surówek.
http://www.hemoroidy24.pl

Medycyna naturalna Poznań

Medycyna naturalna Poznań
Kuracja sposobami naturalnymi to medycyna dla osób wytrwałych, nakierunkowanych na ozdrowienie. Powrót do natury bazuje na wykorzystaniu środków nieskażonych, nie zawierających chemii. Wartym podkreślenia założeniem tej alternatywnej medycyny jest uznanie związku zdrowego ciała i korzystnego samopoczucia i psychiki. W Gabinecie Medycyny Naturalnej w Poznaniu przeprowadzana jest terapia Mora (sposób diagnozowania i leczenia zaburzeń za pomocą biorezonansu), terapia Bach'a (podawanie esencji), masaże lecznicze, stosowanie suplementów. Miej znów energię i apetyt na życie.
http://www.ain.net.pl

Medycyna naturalna

Medycyna naturalna
Body Time to zabiegi ayurvedyjskie, SAMBHANA - masaż twarzy, Masaże ayurvedyjskie. Terapie Ayurvedy prowadzona jest przez specjalistów, dysponuący wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zadbaj o zdrowieuwolnij się od stresu i innych schorzeń, ustal dietę zgodnie z typem konstytucyjnym twojego organizmu, upiększ swoje ciało. Ajuweda - to więcej niż masaż, Bodytime - to więcej niż medycyna, to tradycja przodków stuleci.
http://www.bodytime.plUrbiCMS 2008