Recenzje
https://herbcio.pl/ziola-na-regeneracje-i-wzmocnienie-miesni/. Zioła na regenerację i wzmocnienie mięśni
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://aktinet.pl/co-oznacza-4-20-w-serwisie-randkowym/. Co oznacza 4/20 w serwisie randkowym?

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Leki i suplementy - opinie, ulotki

Leki i suplementy - opinie, ulotki
www.baza-lekow.com.pl to przyjazny serwis zawierający informacje o lekarstwach i suplementach diety. Serwis umożliwia intuicyjne i łatwe wyszukanie leku dzięki wbudowanej wyszukiwarce. Preparaty podzielone także zostały na specjalne działy tematyczne, które pozwalają na zapoznanie się z listą lekarstw w sytuacji, gdy użytkownik nie zna konkretnej nazwy lekarstwa. Większość leków posiada załączoną ulotkę w formacie PDF lub DOC. Dzięki porównywarce cen oraz wkomponowanych kreacjach sprawdzisz aktualne ceny danego środka leczniczego w aptekach internetowych.
http://www.baza-lekow.com.pl

Vigget Medica

Vigget Medica
Vigget Medica to lecznica, która swoje działania skupia na przeciwdziałaniu niedyspozycją przez usuwanie pasożytów i patogenów. Pasożyty zabierają z organizmu witaminy, mikroelementy jak i inne składniki odżywcze. Celem naszej lecznicy jest zdiagnozowanie Państwa pod kątem właśnie tych organizmów. Do diagnostyki używamy nowoczesną metodę EAV, a także opierającą się o osiągnięcia akupunktury metodę Volla. W naszej placówce nie tylko diagnozujemy jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne, ale także je wyleczymy i poradzimy jak w przyszłości chronić swoje zdrowie.
http://viggetmedica.pl/

Vigget Medica

Vigget Medica
Firmowy blog Vigget przybliża każdego rodzaju zagadnienia z dziedziny zdrowia, odżywiania się czy medycyny. Prezentuje jakie niebezpieczeństwa dla naszego ciała czyhają w nie dobrze przyrządzonych produktach, a także w jaki sposób ich unikać. Strona posiada również rady dotyczące zdrowego odżywiania, jak i dbania o własne zdrowie. Oprócz tego odnajdziesz tu opisy i informacje o suplementach diety czy ziołach, które mogą poprawić stan twojego zdrowia. Zachęcamy do obeznania się z blogiem, oraz do częstego komentowania i dzielenia się wpisami.
http://viggetmedica.wordpress.com/

Gabinet okulistyczny N&M - Łódź

Gabinet okulistyczny N&M - Łódź
Jest to strona informacyjna gabinetu okulistycznego N&M. Dzięki najnowszej aparaturze i możliwości wykonania takich badań jak SSOCT (swept source OCT),SOCT,SOCT jaskrowe,HRT,pole widzenia,biometria, gabinet oferuje pacjentom przeprowadzenie szerokiej diagnostyki takich chorób okulistycznych jak jaskra, zaćma, odwarswienie siatkówki, otwór w plamce,błona nasiatkówkowa, AMD,zator. Na stronie internetowej dostępne są również informacje dotyczące metod leczenia zachowawczego oraz operacyjnego (witrektomia, fakoemulsyfikacja, opasanie gałki ocznej, zabiegi przeciwjaskrowe,operacje powiek) wyżej wymienionych chorób. W zakładce aktualności pacjenci odnajdą informacje dotyczące udziału lekarzy pracujących w gabinecie w zjazdach naukowych.
http://gabinetokulistyczny-lodz.pl/

Vigget Medica

Vigget Medica
Firma Vigget to lider w handlu urządzeń rehabilitacyjnych oraz sprzętu do prowadzenia magnetoterapii. Nasza spółka dzięki wieloletnim badaniom i drużynie fachowców z instytutu badawczego Teslab Medica, stworzyła urządzenia, których działanie niweluje różne przypadłości - ponad 40 przypadłości na które możemy cierpieć. Przyrządy te są łatwe i bezpieczne w działaniu, a ich efektywność została zaaprobowana przez specjalistów w zakresie medycyny. Naszym nadrzędnym celem jest pomagać i poprawiać komfort życia naszych pacjentów poprzez usuwanie niepokojących ich chorób, w wypadku których standardowe metody w szeregu przypadków zawodzą.
http://vitronmed.pl/UrbiCMS 2008