Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (557)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (436)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (569)

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Fundacja Droga

Fundacja Droga
Fundacja Droga. Zajmujemy się pomocą w walce z różnymi rodzajami uzależnień. Istniejemy już od kilku lat i w tym czasie pomogliśmy wielu osobom poradzić sobie z kwestiami uzależnienia własnego; stanami kryzysowymi i przewlekłym stresem występującym u osób nieuzależnionych, dotkniętych życiowymi tragediami; problemami emocjonalnymi ofiar i sprawców przemocy. Z każdym rokiem rozwijamy wachlarz naszej pomocy dla osób w trudnych sytuacjach życiowych o różnej etiologii. Zapraszamy do naszych oddziałów w Dąbrowie Górniczej oraz w Bielsku Białej. Świadczymy usługi zarówno na kasę chorych jak i prywatnie.
http://fundacjadroga.pl

Portal edukacyjny

Portal edukacyjny
nazdrowieproblemy - portal infromacyjny powstały z myślą o pomocy osobom uzależnionym oraz współuzależnionym w walce z różnego rodzaju nałogami: od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki psychotropowe, uspakajające, nasenne i inne), oraz uzależnień od czynności. Strona zawiera także archiwalne wydania czasopisma "Na Zdrowie" - czasopisma zajmującego się tematem zdrowego stylu życia - bez nałogów. Strona jest wspierana przez Fundację Droga z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.
http://nazdrowieproblemy.pl

Akupunktura

Akupunktura
Gabinet medycyny niekonwencjonalnej w Cieszynie oferuje leczenie pijawkami, homeopatię oraz akupunkturę. Jeśli zawiodły Cię środki medycyny tradycyjnej, u nas z pewnością poczujesz się lepiej.
http://cieszyn-medycyna.pl/

Chirurg naczyniowy Gdańsk

Chirurg naczyniowy Gdańsk
Program pod nazwą Chirurg naczyniowy Gdańsk przekonuje pacjentów, że nowoczesna medycyna zdobyła sposoby leczenia i usuwania żylaków o wiele skuteczniejsze od leków doustnych i maści stosowanych jeszcze kilka lat temu. Program poleca pacjentom zarazem Poradnię Flebologiczną i jej szerokie usługi. W ofercie znajdziemy między innymi rehabilitacje, konsultacje dla zainteresowanych pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków. W poradni pracuje doświadczony hematolog i flebolog. Chirurg naczyniowy, wykorzystując dostępny sprzęt, poleca specjalistyczny zabieg ze znieczuleniem miejscowym.
http://poradnia-flebologiczna.pl

Vigget Medica

Vigget Medica
Vigget to firma zajmująca się produkowaniem sprzętu medycyny fizykalnej, czyli pomagającej za użyciem zmiennego pola magnetycznego. Nasze urządzenia ułatwią ci zwalczyć dolegliwości bólowe, głównie bóle pourazowe czy bóle kości. Mnóstwo lekarzy potwierdza efektywność naszych urządzeń. Sprzęt naszej firmy wyróżnia się potwierdzoną pewnością oraz posiada potrzebne certyfikaty i jest zgodny z polskimi normami. Dla nas zawsze najbardziej ważne jest zdrowie i wygoda klienta.
http://biorezonans.vigget.pl/

Vigget

Vigget
Vigget to firma trudniąca się produkowaniem sprzętu medycyny fizykalnej, czyli kurującej za wykorzystaniem zmiennego pola magnetycznego. Nasze produkty pomogą ci przemóc przypadłości bólowe, głównie bóle pourazowe oraz bóle kości. Wielu lekarzy ręczy za efektywność naszych produktów. Sprzęt naszej firmy cechuje się dużą pewnością oraz ma potrzebne atesty oraz jest kompatybilny z polskimi normami. Dla nas zawsze najważniejsze jest zdrowie i wygoda klienta.
http://www.praca.pl/737969,vigget_sp_z_o_o,firma.htmlUrbiCMS 2008