Recenzje
Jaki był cel spędu bydła?. Jaką rolę odegrały otwarte wybiegi w rozwoju przemysłu bydlęcego?
Co masz na myśli, mówiąc o XVII wieku?. Kiedy rozpoczął się XV wiek?
Busy dania polska. Busy dania polska (321)

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Wmed Gdańsk

Wmed Gdańsk
Czy miałeś niedawno utrapienie z przeróżnymi bolesnymi przypadłościami? W takim przypadku, prawdopodobnie niegłupio byłoby się z tym udać do profesjonalisty. Zajrzyj na serwis internetowy http://wmed.com.pl/endoskopia.html, i zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą. Specjalistyczna Praktyka Lekarska wykonuje zabiegi na obszarze Gdańska. Zakres oferowanych przez nas zabiegów zawiera między innymi gastroenterologię i badania endoskopowe przewodu pokarmowego. Wykonujemy także zabiegi z dziedziny chirurgii ogólnej, takie jak operacje naprawcze przepuklin i jak również mukosektomię. Korzystamy z nowoczesnych metod w zapobieganiu otyłości ,takich jak aplikacja balonu do-żołądkowego. Serdecznie zapraszamy!
http://wmed.com.pl

alkoholizm terapia

alkoholizm terapia
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Nasz Dom w Masłowie, to klinika w której leczeni są pacjenci uzależnieni od alkoholu. Oferta to psychoterapia z zakwaterowaniem na terenie ośrodka. Podczas pobytu pacjenci poddawani są psychoterapii, która przede wszystkim polega na zrozumieniu problemu, którym jest alkoholizm. To właśnie tutaj możliwy jest detox, który odbywa się pod ścisłą opieką psychoterapeutów. Terapia odbywa się indywidualnie, dzięki temu jest ona niezwykle efektywna dla osoby leczonej.
http://www.alkoholizm-leczenie.eu

plastyka pochwy

plastyka pochwy
Współcześnie zabiegi ginekologii estetycznejzaczynają cieszuc się rosnącą popularnością. Labioplastyka polega na przeobrażeniu wyglądu rozmiaru warg sromowych. Zabieg ten skierowany jest dla Pań, które zmagają się z za dużymi, zbyt małymi, zdeformowanymi lub asymetrycznymi wargami sromowymi. To nie tylko kłopot estetyczny, który znacząco oddziałuje na samopoczucie kobietyi jej samoocenę. Plastyka pochwy to zabieg, w którego trakcie może mieć miejsce interwencja chirurgiczna. W w naszej przychodni profesjonalnie leczymy Panie, aby mogły nadal czuć sie piękne.
http://ginekologia-estetyczna.pl/

Horizon alkoholoodtrucia

Horizon alkoholoodtrucia
Zajrzyj na naszą stronę, gdyż znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji dotyczących detoksu alkoholowego.Szukasz pomocy dla bliskiej Ci osoby w związku z uzależnieniem od alkoholu? Jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem, który leczy uzależnienia od alkoholu, narkotyków i leków. Oferujemy alkohoodtrucia oraz sesje psychoterapeutyczne, dzięki którym osoba uzależniona może wreszcie uwolnić się z nałogu. Naszym niewątpliwym atutem jest doskonała kadra pracownicza, dzięki której wszystko jest możliwe do osiągnięcia.
http://www.horizon.info.pl

optishop

optishop
Okulary są dzisiaj jednym z najczęściej kupowanych przedmiotów osobistego użytku. Nosimy je ponieważ nie wyłącznie z uwag zdrowotnych, w celu korekty wad wzroku, lecz też jako przeciwsłoneczne czy sportowe. Nasz optyczny sklep internetowy dysponuje wszystkimi rodzajami okularów w różnym asortymencie kształtów, kolorów oraz rozmiarów. Klient ma do wyboru najrozmaitsze oprawki, stosowne do własnego gustu i pasujące do kształtu twarzy. Specjalny dział poświęcony jest ponadto okularom dla dzieci. Aby ułatwić klientowi nabycie stosownych okularów korekcyjnych na receptę, wprowadziliśmy daleko idące uproszczenia.
http://www.optishop.plUrbiCMS 2008