Recenzje
Pisanie prac z logistyki. Pisanie prac z logistyki (946)
Jak odczytywać stopnie na mapie?. Ile godzin liczy jeden stopień naukowy?
Pompa ciepła Powietrze woda. Pompa ciepła Powietrze woda (572)

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Terapia Lublin

Terapia Lublin
Gabinet Terapii Lublin to miejsce targetowane dla dzieci a także dla opiekunów. Poradą terapeutyczną prowadzoną przez specjalistę objęte są zazwyczaj najmłodsi z kłopotami takim jak dyslekcja, fobie, kłopoty szkolne, oraz dyskalkulia. Prowadzę też Trening zastępowania agresji ART- trening umiejętności zachowań społecznych. W swoim gabinecie wspomagam się za pomocą bogatych technik terapeutycznych. Jestem zawodowym trenerem - pozyskałam wysokie umiejętności w pracy pedagogicznej. Serdecznie zapraszam wszystkich do kontaktu i zaznajomieniem się z moją stroną.
http://www.terapia-lublin.pl

Bóle kręgosłupa

Bóle kręgosłupa
Poradnia przez internet to strona, na której możesz bez wychodzenia z domu zostać poinformowany co Ci dolega. Na Wasze pytania odpisze wykfalifiowany reumatolog. Poprzez podane przez Was przypadłości postara się stwierdzić co jest przyczyną Waszego bólu. Zanim pójdziesz do reumataloga, na którego trzeba czekać długie miesiące. Napisz na naszej stronie przejawy Ci doskwierające a postaramy się pomóc.
http://kregoslup.info

Ginekolog Warszawa

Ginekolog Warszawa
Gabinet Ginekologiczno – Położniczy, Ginekolog Warszawa (Warszawa Śródmieście, Centrum, Wola), przyjmuje ginekolog Bożena Chociełowska. W ofercie: USG - obrazowanie 4D z możliwością nagrania filmu DVD, leczenie niepłodności, leczenie laserowe nadżerek, prowadzenie ciąży, badania cytologiczne, antykoncepcja.
http://www.gabinetginekologiczny.com.pl

Leczenie odwykowe

Leczenie odwykowe
Każdy człowiek, który przeszedł odtrucie alkoholowe ma świadomość, że nie jest to kwestia lekka i miła. Dokładamy starań, aby zaoferować przechodzącemu przez to wszechstronną pomoc w tym okresie. Leczenie uzależnień odbywa się pod kuratelą wyspecjalizowanego zespołu ? lekarzy, terapeutów. Poza tym ośrodek odwykowy zapewnia przyjemną atmosferę oraz niemałą paletę komfortowych rozwiązań. Szczegółowe info na witrynie.
http://www.klinika-oaza.pl

immunoterapia

immunoterapia
Odczulanie.info, to witryna internetowa, z jakiej zrozumiesz czym takim jest alergia jak również przy pomocy których metod ją pokonać. Ponadto poznasz odkrywczą metodę radzenia sobie z uczuleniem, jaką jest odczulanie. Ma ona na celu osłabienie alergii substancją którą, ją wywołuje. Są dwa rodzaje: podskórne i podjęzykowe. Przy jej użyciu roztocza, czy pyłki, oraz jak wszelki inny środek alergiczny przestaną być nam kłopotliwe. Z sprawą naszej witryny internetowej, poznasz także, gdzie w naszej okolicy alergolog, korzystający z tej metody leczenia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej witryny internetowej!!!
http://www.odczulanie.info

Reishi, shitake i maitake ? Oxycell

Reishi, shitake i maitake ? Oxycell
Reishi, shitake i maitake mają niezwykłe właściwości odmładzające, zawierają one naturalne polisacharydy, kumaryny, witaminy, minerały i aminokwasy, które pobudzają system immunologiczny, obniżają cholesterol,regulują poziom cukru we krwi, chronią przed wirusami i nowotworami. Reishi znajduje się na PIERWSZYM MIEJSCU na liście 120 najskuteczniejszych roślin o działaniu leczniczym. W Japonii grzyb ten został oficjalnie uznany za środek wspomagający leczenie nowotworów.
http://www.oxycell.brat.plUrbiCMS 2008