Recenzje
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Wyszukaj stronę        

Gabinety lekarskie

Usuwanie Żylaków

Usuwanie Żylaków
Leczenie żylaków z wsparciem zaawansowanych sposobów leczniczych jest specjalizacją poradni lekarskiej doktora Jacka Kosteckiego. W zakres świadczonych w praktyce świadczeń wchodzą badania diagnostyczne: USG Kolor, Kapilaroskopia i Fotopletyzmografia, a także posługi medyczne z obrębu: - leczenia żylaków: laserowe leczenie żylaków, skleroterapia, zabiegi endożylne - kuracja miażdżycy - terapia schorzeń naczyniowych Świadczenia lekarskie są świadczone przez doktora z długoletnim doświadczeniem, z tytułem naukowym doktora nauk medycznych. Z świadczeń praktyki lekarskiej można skorzystać na obszarze śląska w miejscowościach Tychy, Katowice jak też - okresowo - w Bielsku-Białej.
http://www.leczeniezylakow.com.pl

Laryngolog Tychy Mikołów

Laryngolog Tychy Mikołów
Gabinet Lekarski lek. med. Adama Synowskiego od wielu lat specjalizuje się w leczeniu problemów z błędnikiem, oraz pomocy Pacjentom cierpiącym na różne dolegliwości laryngologiczne. W zakres usług wchodzą m.in. operacje polipów nosa, operacje guzów szyi czy też konchoplastyka. Usługi świadczone są dla Pacjentów z regionu Katowic i miast okolicznych, jednakże w przypadku leczenia Zawrotów głowy usługi świadczy dla Pacjentów z całego kraju, Pacjenci zainteresowni świadczonymi usługami powinni nawiązać kontakt korzystając z danych kontaktowych znajdujących się na stronie internetowej Poradni.
http://www.zawrotyglowy.com.pl

Bezdech we śnie - leczenie

Bezdech we śnie - leczenie
Gabinet Lekarski prowadzony przez doktora Macieja Tażbirka świadczy usługi medyczne z obszaru diagnaozowania i leczenia dysfunkcji układu oddechowego. Gabinet lekarski świadczy również kompleksową diagnozę i leczenie dysfunkcji związanych z bezdechem sennym. Oferta skierowana jest do mieszkańców miasta Katowice
http://www.tazbirek.pl

RENESANSOWA - psycholog,, urolog

RENESANSOWA - psycholog,, urolog
Klinika Renesansowa to szeroki wachlarz usług medycznych i stomatologicznych, nowoczesny sprzęt, wysoki poziom usług oraz życzliwe i rzetelne podejście do pacjenta. U nas skorzystacie Państwo z usług: Stomatologa, Ginekologa, USG, Labolatoriów, Biopsji, Chirurga, diagnozy chorób tarczycy, Dermatologa, Laryngologa, Neurochirurga, Neurologa, Okulisty, Ortopedy, Pulmonologa, Urologa, Internisty, Kardiologa, Dietetyka, Psychologa, Szczepień, Medycyny Pracy. Szczegóły: www.klinikarenesansowa.pl Zapraszamy
http://klinikarenesansowa.pl

Przychodnia specjalistyczna

Przychodnia specjalistyczna
CDT Medicus – jest to lekarska przychodnia specjalistyczna, jaka objęła już własną działalnością ogromną grupę pacjentów, z powiatów: lubińskiego, legnickiego, jaworskiego i polkowickiego. Proponujemy kompleksowe działania medyczne, w obrębie podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej, diagnostykę i profilaktykę zdrowotną. Nasza oferta zaadresowana jest również dla osób indywidualnych oraz dla firm, proponujemy stałe umowy a także karty VIP. Oprócz specjalistycznej opieki medycznej, można skorzystać również z kosmetyki, dermatologii oraz usług gabinetu medycyny estetycznej.
http://www.cdtmedicus.pl
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008