Recenzje
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (323)
Która z poniższych struktur jest wspólna dla komórek roślinnych i zwierzęcych?. Czym różnią się komórki zwierzęce od roślinnych - quiz?
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie fotowoltaiki (236)

Wyszukaj stronę        

Diety

Zielona herbata

Zielona herbata
Najlepsza strona, której tematyką jest zielona herbata. Opisujemy gatunki zielonej herbaty, udzielamy praktycznych rad dotyczących jej parzenia. Warto często nas odwiedzać, z uwagi na częste aktualizacje.
http://zielona-herbata.net

Dieta Proteinowa Dukana

Dieta Proteinowa Dukana
Pragniemy schudnąć, lecz boimy się głodu? Pragniemy zmieścić się w mniejszy rozmiar sukienki, ale nie jesteśmy przygotowani na miesiące forsownych ćwiczeń? Jeżeli tak - wyjściem z sytuacji będzie dieta proteinowa. Możemy jeść ile chcemy, w zamian za co nie mamy prawa sięgać po słodycze, ani w ogóle po węglowodany. Już w pierwszej fazie dieta bogata w białka pozwoli schudnąć nam o kilka lub więcej kilogramów. Nie łykając tabletek i nie katując się ciężkimi ćwiczeniami, możemy nie tylko osiągnąć wyśnioną sylwetkę, ale również nauczyć się prawidłowego odżywiania. Na stronie znajdziemy masę konkretnych wiadomości na temat stosowania diety proteinowej.
http://www.dietaproteinowa.com.pl

BMI - Kalkulator

BMI - Kalkulator
BMI to dość tajemniczy skrót, który nie oznacza nic innego jak wskaźnik masy ciała, który pozwala w bezproblemowy sposób przy pomocy kalkulatora określić, czy mieścimy się w swojej optymalnej wadze, czy nie doskwiera nam niedowaga, mogąca w niektórych wypadkach oznaczać anoreksję. Wynik może sugerować też nadwagę, a nawet otyłość, a to z kolei prowadzi do rozwoju niektórych zatrważających dla zdrowia schorzeń.
http://bmi.westld.com

Dieta protal

Dieta protal
Bardzo często zdarza się, że odchudzanie może nie przynieść oczekiwanego rezultatu, a dodatkowo doprowadzić może nawet do problemów zdrowotnych. Wynika to ze stosowania restrykcyjnych diet, spadku motywacji i zażywania groźnych środków odchudzających. Istnieje jednak dieta całkiem inna - bez rezygnowania z jedzenia, męczących ćwiczeń i naparów ziołowych. Dieta Dukana, bo to o niej mowa, pozwala schudnąć dzięki zastąpieniu w naszym menu węglowodanów proteinami. Na stronie możemy obliczyć nasz wskaźnik BMI, przedstawiono tu też wskazówki do stosowania diety Dukana oraz mnóstwo artykułów o tematyce zmagań z otyłością.
http://www.proteinowa.net

Dieta proteinowa

Dieta proteinowa
Czy dieta proteinowa naprawdę jest najzdrowszą dietą na świecie? Na naszej stronie być może nie doszukasz się bezdyskusyjnej odpowiedzi na owe pytanie, ale po lekturze naszych publikacji na pewno nabierzesz wiedzę na temat diety białkowej. Piszemy dokładnie o założeniach diety proteinowej, nie nie są dla nas żadną tajemnicą poszczególne protale, dla głodnych wiedzy i nie tylko przygotowaliśmy orientacyjne przepisy, a dla praktyków sekcja z pytaniami i praktycznymi odpowiedziami. Odchudzanie na bazie diety proteinowej jest banalne!
http://www.dietaproteinowa.info
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 dalej>UrbiCMS 2008