Recenzje
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .

Wyszukaj stronę        

Optyk

Optyk Żory Czechowice-Dziedzice

Optyk Żory Czechowice-Dziedzice
Optyk OPTIKOS prowadzi salony optyczne w Żorach przy ulicy Ogrodowej 23 oraz Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Niepodległości 11. W naszej ofercie szeroki wybór opraw i szkieł okularowych renomowanych firm optycznych, okulary korekcyjne jedno i wieloogniskowe, okulary przeciwsłoneczne i przeciwsłoneczne korekcyjne, realizacja recept, Soczewki kontaktowe, pomoce dla słabowidzących, akcesoria i środki konserwujące, naprawy okularów na poczekaniu.
http://www.optikos.com.pl

Dobry Optyk Gorzów i Szczecin

Dobry Optyk Gorzów i Szczecin
Dobry Optyk to salon optyczny w Szczecinie przy ul. Leszczynowej 23. Wkrótce otwarcie nowej siedziby w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Szarych Szeregów 11. W ofercie badanie wzroku, dobór soczewek okularowych i kontaktowych.
http://dobry-optyk.pl

Salon optyczny lublin

Salon optyczny lublin
Współtworzony przez nas zakład optyki okularowej - Eltrim to zupełna gwarancja zadowolenia. W naszej firmie posiadamy z wieloletnim stażem fachowców z ogromną praktyką w tej dziedzinie. Przy zachowaniu niskiej ceny, Eltrimoptyk oferuje bezpłatny wybór okularów z pomiarem komputerowym, co więcej w naszym asortymencie są między innymi soczewki jedno-ogniskowe. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i towarów. Cechuje nas krótki okres wykonania, realizacja recept ze zniżką oraz przemiła i profesjonalna obsługa. Zapraszamy bardzo zainteresowanych na stronę www- www.lublin-optyk.pl.
http://www.lublin-optyk.pl

Okulista Tychy

Okulista Tychy
Dobry optyk to pewność solidnie starannie przeprowadzonych badań oraz okularów. Salon optyczny Brilliant oferuje kompleksowe badanie oczu oraz wybór odpowiednich okularów w zależności od wykrytej wady. Optyk Brilliant to duża solidność, wykwalifikowana kadra czy nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Jeśli poszukujesz solidnej firmy optycznej, która oferuje bogaty asortyment okularów korekcyjnych, szkieł i soczewek to wybierz się do naszego salonu optycznego - sprawdź aktualne promocje i ceny. Zapraszamy na kontrolę wzorku w gabinecie. Optyk Brilliant - solidny salon optyczny. Nie zwlekaj, zbadaj swój wzrok teraz!
http://www.optykbrilliant.pl/

Jaskra - Piotr Chaniecki

Jaskra - Piotr Chaniecki
Jaskra grupą chorób oczu, która prowdadzi do zepsucia komórek zwojowych siatkówki i nerwu wzrokowego. Jest to wywołane gwałtownym wzrostem ciśnienia w oku. Leczenie jaskry polega więc na obniżaniu wspomnianego ciśnienia. Wyróżniamy różnorodne rodzaje jaskty t.j.: jaskra wrodzona,jaskra pourazowa, jaskra zamkniętego kąta, jaskra fakolityczna, jaskra pseudoeksfoliacyjna i inne. Występują także w typy leczenia: chirurgiczne oraz operacyjne. Zaprasza do zapoznania się z naszym blogiem.
http://jaskra.com.plUrbiCMS 2008