Recenzje
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        

sprzęt medyczny

Internetowy sklep rehabilitacyjny

Internetowy sklep rehabilitacyjny
Internetowy sklep oferuje szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i medycznego. Firma oferuje wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne, kijki trekingowe, kijki nordic walking, ortezy, podpórki, balkoniki, krzesła toaletowe, kule łokciowe, materace przeciwodleżynowe, podpórki pod plecy, poduszki przeciwodleżynowe, wkładki ortopedyczne, rotory kończyn dolnych, foteliki rehabilitacyjne dla dzieci, mobilne łóżka, poręcze łazienkowe, kompresy żelowe, kompresy termiczne, taśmy do ćwiczeń, system pasów unieruchomiających, stabilizujących, tekstylia rozgrzewające, tekstylia nawilżające i inne.
http://www.sklep-rehabilitacyjny.com.pl

Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne
ORTMEDIC to największa na Podlasiu firma sprzedająca łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne.Sprzedajemy i wypożyczamy łóżka rehabilitacyjne wiodących firm, pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do ich zakupu a także jako jedyni w województwie podlaskim prowadzimy ich serwis.W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne nowe i używane oraz wszelki sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny w bardzo atrakcyjnych cenach.
http://www.ortmedic.pl/oferta/lozka-rehabilitacyjne-i-ortopedyczne.html

sprzęt rehabilitacyjny

sprzęt rehabilitacyjny
Zajmujemy się profesjonalnym Kompleksowym i Indywidualnym doborem sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Zajmujemy się również przróbką i adaptacją sprzętu oraz produkcją. Zapraszamy do kontaktu z nami
http://www.mywam.pl

sprzęt medyczny Warszawa

sprzęt medyczny Warszawa
Firma Reh Activ istnieje już od 2002r. na terenie Warszawy. Prowadzimy detaliczną sprzedaż w zakresie: sprzętu rehabilitacyjnego, sprzętu medycznego a także ortopedycznego. Dzięki podpisanej umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia zakupowany u nas asortyment może zostać w znacznym stopniu refundowany właśnie przez NFZ co dodatkowo odciąży Państwa kieszenie. Realizujemy specjalne i nietypowe zlecenia dla naszych klientów po atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prezentowaną na stronie, jednocześnie chętnie udzielimy Państwu wszelkich szczegółowych informacji.
http://www.rehactiv.com

Holter ekg i holter ciśnienia.

Holter ekg i holter ciśnienia.
Firma Margot Medical zajmuje się wdrażaniem na polski rynek aparatury do nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej. Po szczegółowych badań sondażowych rynku, nawiązaliśmy współpracę z czołowymi producentami sprzętu medycznego na świecie. Badania naszego sprzętu przeprowadzone w czołowych polskich klinikach zakończone zostały przyznaniem wszystkim oferowanym przez naszą firmę urządzeniom atestów CE, FDA, ISO, jak również certyfikatów COTM. W naszej ofercie znaleźć można między innymi zestawy do 24 h monitorowania EKG metodą Holtera, zestawy do 24 h monitorowania ciśnienia tętniczego.
http://www.margotmedical.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008