Recenzje
https://herbcio.pl/eukaliptus-jakie-sa-korzysci-zdrowotne/. Eukaliptus: Jakie są korzyści zdrowotne?
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl (734)
drukowanie flag. drukowanie flag (298)

Wyszukaj stronę        

Niepełnosprawność

Bydgoskie Koło PSOUU

Bydgoskie Koło PSOUU
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Bydgoszczy jest jedynym w województwie kujawsko-pomorskim oddziałem PSOUU. Misją stowarzyszenia jest działanie na rzecz wyrównania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, wspieranie ich rodzin i promowanie uczestnictwa w życiu społecznym.
http://www.psouu.bydgoszcz.pl

Skutery inwalidzkie

Skutery inwalidzkie
European Bison - nasza firma od 2007 roku zajmuje się importem z Wielkiej Brytanii do Polski sprzętu rehabilitacyjnego. Nasze skutery elektryczne są bardzo dobrym środkiem lokomocji dla osób starszych i pragnących większej mobilności podczas wyjazdów do sklepu lub kościoła. Wózki inwalidzkie elektryczne SHOPRIDER oferowane przez nas są używane, jednak każdy z nich przechodzi gruntowną kontrolę. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy szczegółowe opisy skuterów. Można zobaczyć na filmie jakie możliwości daje korzystanie z niego. Skutery są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz w doskonałym stanie.
http://www.zubreuropejski.pl

Akcje charytatywne

Akcje charytatywne
Wszystkich ludzi dobrej woli zachęcamy do aktywności na portalu jadwigaproject.pl. Opublikowaliśmy spis fundacji których priorytetem jest pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Pozyskane w następstwie wyprawy do stolicy Mongolii pieniądze przekazane zostaną na akcje charytatywne. Platforma Virgin Money Giving pozwala na bezpieczne i szybkie wspieranie inicjatywy.
http://www.jadwigaproject.pl

inik.pl - 1% podatku

inik.pl - 1% podatku
Gimnastyka jest przedewszystkim ważna, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych fizycznie takich jak ja. Mam MPD, czyli mózgowe porażenie dziecięce, mimo to jestem osobą zawzięcie kroczącą ku celowi, pozytywnie myślącą i pogodnie podchodzącą do życia. Na mojej stronię piszę o swojej walce ze słabościami, dokonania jakie zrobiłem pomimo masy przeciwności. Muszę nieustannie ćwiczyć, żeby moja kondycja fizyczna nie pogarszała się. Naturalnie koszty na sprzęt rehabilitacyjny są ponad moje możliwości finasowe, ale trzeba jakoś sobie radzić. Z tego powodu założyłem indywidualne konto w organizacji pożytku publicznego do uzyskiwania 1% z podatków.
http://inik.pl

wzdrowymciele.pl

wzdrowymciele.pl
Pracownia rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska to najnowocześniejszy gabinet i najlepsza domowa fizjoterapia. Rybnik, Wodzisław Śląski, Radlin, Pszów, Rydułtowy to główne z miast, gdzie można skorzystać z pomocy w ramach domowej fizjoterapii. Po operacjach, dla osób niepełnosprawnych – jeżeli potrzebna jest fizjoterapia, Wodzisław Śląski i okoliczne miejscowości to obszar, gdzie warto skorzystać z pomocy gabinetu „W zdrowym ciele” w ramach obsługi domowej. Gabinet położony jest w Ośrodku Zdrowia w miejscowości Rydułtowy.
http://wzdrowymciele.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008