Recenzje
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski (460) z wieloletnią praktyką zaprasza.
Pisanie prac. Pisanie prac (869)
https://herbcio.pl/ziola-na-serce-6-propozycji/. Zioła na serce

Wyszukaj stronę        

Implanty stoamtologiczne

Implanty Śląsk - Klinika R. Borczyk

Implanty Śląsk - Klinika R. Borczyk
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach na Śląsku, jest ultranowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez lekarza medycyny chirurga stomatologa Romana Borczyka - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna (usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów, korony ceramiczne, licówki ceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja (leczenie kanałowe), protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia. Klinika o powierzchni 800 m2 posiada 14 gabinetów z klimatyzacją. Jest to jeden z największych i najnowocześniej wyposażonych ośrodków leczenia stomatologicznego w Polsce.
http://www.borczyk.pl

zahnarztpraxis polen

zahnarztpraxis polen
zahnersatz polen, zahnarzt dr Piotr Litwin - zahnarzt polen in Pogorzelica an der Ostsee in kurzentrum sandra-spa macht kronen polen und implantate polen. Auch bei Kolberg haben wir unsere zahnarztpraxis polen wo Sie kronen polen und zahnersatz polen bekommen.
http://www.zahnersatz.pl

stomatologia

stomatologia
Stomatologia bo na pewno wielu z nas ma problemy i wtedy warto odwiedzić naszą witrynę. Znajdziecie na niej bardzo sporo danych między innymi jak właściwie dbać o zęby. Jest to bardzo istotne żeby zęby były właściwie zadbane. Ważny też jest odpowiedni dobór szczoteczki do zębów. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszej strony gdzie znajdziecie dużo danych na różne tematy na pewno nasza strona się wam spodoba.
http://www.orbitek.pl

implanty szczecin

implanty szczecin
Zapraszamy Państwa do naszych gabinetów mając przyjemność zaproponować kompleksową opiekę stomatologiczną. Uzupełnimy braki zębowe, przywrócimy biel zębów oraz zaproponujemy usługi z zakresu ortodoncji i protetyki. Prowadzimy współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia obniżając koszty usług. Pomożemy Państwu przywrócić piękny i zdrowy uśmiech oraz zadbamy o higienę jamy ustnej naszych Pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych implantów zębowych.
http://denticus.szczecin.pl

Implanty stomatologiczne

Implanty stomatologiczne
Akcja promocyjna pod nazwą Implanty stomatologiczne została przygotowana z myślą o pacjentach stojących przed ważnym wyborem. Jej misją jest pomoc pacjentom, zwłaszcza z Trójmiasta i Pomorza w rozwiązywaniu problemów stomatologicznych. Akcja promocyjna wspiera też działalność Europejskiego Centrum Implantologii i jego aktualną ofertę medyczną. Jest uzupełnieniem programu pod nazwą Implanty Gdańsk. Odpowiednio przygotowani stomatolodzy podejmują się prowadzić leczenie implantologiczne. Specjalnością centrum Vivadental jest również endodoncja i ortodoncja.
http://www.vivadental.pl

Protezy elastyczne

Protezy elastyczne
Pracownia protetyczna "Skrok-Wolski" z Żor oferuje protezy elastyczne oraz korony cyrkonowe. Szczegóły naszej oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do naszej pracowni w Żorach.
http://swlab.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008