Recenzje
link. link
https://jezyk-angielski-online.pl. https://jezyk-angielski-online.pl (301)
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie (766) czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Psychoterapia

EFT Katowice

EFT Katowice
EFT ( Emotional Freedom Techniques) czyli Techniki Emocjonalnej Wolności to rodzaj psychologicznej akupresury, która oddziałuje na system energetyczny ciała, aby przywrócić prawidłowy przepływ energii przez ciało i umysł.<br><br>Na tych stronach poznasz metodę EFT, która jest zaliczana do nowego nurtu psychologii energetycznej i jest najlepszą metodą do usuwania problemów emocjonalnych, jaka znam. Istnieja tysiące przypadków na calym swiecie, gdy EFT pomoglo tam, gdzie zawiodly wszystkie inne metody.<br><br>Najlepsze w EFT jest to, iz jest ono bardzo proste i każdy moze sie go nauczyć.
http://www.radość-życia.pl

Coaching Barcelona

Coaching Barcelona
Coaching, czyli trening personalny w celu osiągnięcia zmiany w jakiejkolwiek dziedzinie życia. Life Coaching, sesje telefoniczne, z możliwością realizacji sesji personalnych w Gdańsku lub Warszawie. Coaching jest procesem pomagania ludziom i zespołom w wykonaniu zadań w możliwie najbardziej skuteczny sposób. Obejmuje on wydobywanie mocnych stron ludzi, pomaganie w omijaniu wewnętrznych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia osobistej doskonałości oraz ułatwianie im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespole. Skuteczny coaching wymaga zatem nacisku zarówno na zadanie, jak też i na relację.
http://coaching-barcelona.es

terapia małżeńska

terapia małżeńska
mediacje rodzinne bo na pewno będziemy zadowoleni jeżeli wszystko będzie odpowiednio przebiegać. Coraz więcej ludzi ma kłopoty nie zdrowotne ale z duchem żeby zadbać żeby o wszystko zadbać. Na pewno będziemy zadowoleni jeżeli wszystko w naszym życiu będzie adekwatnie przebiegać jednak o to trzeba zadbać. Czasem trzeba wizytować ekspertów którzy nam w tym ulżą w lepszym zrozumieniu świata.
http://www.psychologintegra.pl

Psychoterapia - informacje zebrane

Psychoterapia - informacje zebrane
Problemy życiowe wielokrotnie przyczyniają się do wynikania zaburzeń psychicznych, nawet u bardzo unormowanych i wydawałoby się, że twardych psychicznie osób. Pojawiające się lęki, depresje bądź problemy z adaptacją środowiska, nie biorą się z niczego. W leczeniu zaburzeń umysłowych najlepsze wyniki zapewnia psychoterapia, która w przeciwieństwie do medycznych metod leczenia wyróżnia się tym, że jej fundamentalnym założeniem jest rozmowa. Czy to indywidualnie, czy podczas terapii grupowej. Terapeuta po rozmowie z pacjentem sam ustala, czy psychoterapia oraz w jakiej postaci (np. psychoanaliza, psychoterapia poznawcza, gestalt) jest mu konieczna. O różnorodnych technikach psychoterapii informacje znajdziesz na naszej witrynie.
http://www.terapia.net.pl

Psycholog w Warszawie

Psycholog w Warszawie
Każdy z nas boryka się z jakimiś problemami. Jak się zachować, kiedy zaczną nas przerastać? W jaki sposób poradzić sobie z nieustanną presją otoczenia i własnymi ograniczeniami? Skorzystać z pomocy. Rozwiązaniem naszych problemów może być pomoc psychologiczna lub psychoterapia. Dzięki witrynie dowiemy się, na jakie są metody jej działania i jakie oczekiwania może spełnić. Odkryjemy tu również użyteczne informacje i porady - przekonamy się, jak psychoterapia wpływa na rozwój osobisty, jakie są założenia indywidualnych terapii i która z nich najtrafniej odpowiada naszym potrzebom. Dodatkowo przydatna mapa gabinetów psychoterapii w Warszawie.
http://www.psychoterapeuta.waw.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>UrbiCMS 2008