Recenzje
garderoby Studio Matryca. Oferujemy eleganckie i funkcjonalne garderoby Studio Matryca . Sprawdź naszą ofertę.
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Ortoklinik Kraków

Ortoklinik Kraków
Na opisywanej stronie internetowej znajduje się wykaz doświadczonych lekarzy, którzy mogą nam udzielić koniecznej pomocy w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Jeżeli zwichnąłeś nadgarstek, czy złamałeś nogę w trakcie jazdy na rowerze, tutaj znajdziesz kontakt do placówki w jakiej wykonywane są wszystkie konieczne zabiegi, aby przywrócić twój organizm do właściwego stanu. Dodatkowo specjaliści przeprowadzają bardziej skomplikowane zabiegi związane z wrodzonymi, czy też wadami kości lub stawów, jakie wymagają fachowego podejścia.
http://www.ortoklinik.pl

pokazywarka.pl/ortopedakrakow

pokazywarka.pl/ortopedakrakow
Przygotowaliśmy informacje na temat gabinetów ortopedycznych prowadzone przez doświadczonego specjalistę. Pacjenci otrzymają fachową pomoc związaną z leczeniem schorzeń ortopedyczno-urazowych.
http://pokazywarka.pl/ortopedakrakow/

Klinika Wiśniowa

Klinika Wiśniowa
Klinika Wiśniowa to wyspecjalizowane centrum medyczne. Świadczymy pomoc lekarską z dziedziny urologii, chirurgii, laryngologii, jak również ortopedii. Zabiegi wykonywane są u nas na NFZ, a także prywatnie. W Klinice Wiśniowej pracują najlepsi specjaliści, ponieważ pragniemy zapewnić pacjentom pomoc lekarską na najwyższym poziomie. Działamy od niemal 20 lat i od tego czasu nieustannie się rozwijamy. Uczestniczymy ponadto w różnorodnych programach, mających wspierać profilaktykę. Pełny zakres usług możecie znaleźć Państwo na naszej stronie www.
http://www.klinikawisniowa.pl

Stowarzyszenie Świętego Celestyna

Stowarzyszenie Świętego Celestyna
Neurolodzy, psychiatrzy, rehabilitanci, psycholodzy. To tylko część z kadry naszego ośrodka. Stowarzyszenie Św. Celestyna realizuje usługi w malowniczym mieście, jakim jest Strzelin od ponad 21 lat. Przyjmujemy pacjentów z całego woj. dolnośląskiego. Swoje cele Stowarzyszenie realizuje prowadząc działalność w trzech płaszczyznach: medycznej, edukacyjnej oraz rehabilitacji społecznej i zawodowej ludzi niepełnosprawnych. Oferujemy duży wachlarz metod terapeutycznych i działań medycznych. Posiadamy najnowszy sprzęt medyczny oraz gwarantujemy specjalistyczną obsługę.
http://celestyn.pl
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008