Recenzje
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

2udermatologia

2udermatologia
2U Dermatologia Specjalistyczny Gabinet Lekarski Dermatologia i Alergologia 2U Dermatologia Gabinet Lekarski Dermatologia i Alergologia świadczy wyspecjalizowane usługi w ramach dermatologii i alergologii. Leczymy w przypadku trądziku, alergii skórnych, grzybicy skóry i paznokci, łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, nawracających i przewlekłych zmian skórnych, usuwanie kurzajek a także innych zmian skórnych, oraz ocena znamion. Ponadto zajmujemy się terapią i badaniem alergicznych chorób skóry oraz alergicznych chorób dróg oddechowych.
http://2udermatologia.com.pl

Przychodnia Pramed. Lekarze.

Przychodnia Pramed. Lekarze.
Nowości w przychodni Pramed Szczecin! Lekarze specjaliści dostosowani do najlepszych kanonów medycyny. Nowoczesny sprzęt, profesjonalna obsługa i oni - lekarze profesjonaliści. Specjalnie dla państwa nasza prywatna przychodnia przygotowała kilka ciekawych promocji medycznych.
http://pramed.pl

Laryngolog Bydgoszcz

Laryngolog Bydgoszcz
Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości, jakich możemy życzyć sobie i innym. Warto więc je powierzyć opiece lekarzy-profesjonalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Fontes-med to nowoczesna, wielospecjalistyczna przychodnia w Bydgoszczy. Pomoc pacjentom niesie tu wysoko wykwalifikowany personel złożony ze specjalistów w wielu dziedzinach medycznych – od pediatrii po chirurgię naczyniową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.fontesmed.pl/laryngolog-audiolog-foniatra-bydgoszcz

Centrum Medyczne MED LUX

Centrum Medyczne MED LUX
Med-Lux to zespół lekarzy z wielu specjalizacji. Placówki znajdują się w Luboniu oraz Przeźmierowie. Prowadzimy badania diagnostyczne, konsultacje medyczne oraz programy rehabilitacyjne dla pacjentów z okolic Poznania. Med-Lux to również badania wstępne i kontrolne dla pracowników oraz psychotesty dla kierowców.
http://med-lux.pl

My Vet - Weterynarz Warszawa

My Vet - Weterynarz Warszawa
Jesteś w trakcie poszukiwań kliniki weterynaryjnej, w której Twój czworonożny przyjaciel zostanie potraktowany z całkowitym respektem i otrzyma opiekę na najwyższym poziomie? Tak się składa, że idealnie trafiłeś! Przychodnię My Vet tworzy grupa lekarzy weterynarii, którzy od dawna z zamiłowaniem oddają się swojej pracy. Naszym Klientom zapewniamy szeroki zakres usług, co sprawia, że wszelkie sprawy, które dotyczą zdrowia i komfortu swojego czworonoga, uporządkują oni w jednym lokum - przy ulicy Grzybowskiej 39, w samym centrum naszej stolicy.
http://myvet.com.pl

Badanie operatorów maszyn

Badanie operatorów maszyn
Badania psychologiczne lub badania psychotechniczne robione są w celu sprawdzenia posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa około godziny, a badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne i badanie psychotechniczne wydawane jest na określony czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz dokładnie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko kierowcy służą psychotesty kierowców. W czasie badań używane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne.
http://psychobadanie.plUrbiCMS 2008