Recenzje
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Wydajne leczenie alkoholizmu Łódź

Wydajne leczenie alkoholizmu Łódź
Ogólnopolska Klinika NGM to bardzo dobre miejsce, w którym wyleczysz się z problemu alkoholowego. W internecie odszukasz dużo metod na problemy z nałogiem. Jednak każdy alkoholik jest niejednakowy. Nasze centrum doradzi optymalną kurację. Skutkiem tego są większe możliwości wyleczenia, dzięki wybranemu leczeniu. Zapraszamy do skorzystania ze świadczeń naszych ekspertów z segmentu medycznego. Przychodnia walki z nałogami mieści się w sercu województwa dolnośląskiego. Dogodna lokalizacja pozwala nam w świadczeniu usług dużej liczby klientów. Gwarantujemy, że będziesz ukontentowany z naszych metod.
http://www.leczymy-alkoholizm.com.pl/

Optyk Poznań - Jóźwiak

Optyk Poznań - Jóźwiak
Nasz salon optyczny Express Jóźwiak zajmuje się badaniem wzroku oraz wykonywaniem okularów przy użyciu nowoczesnych technologii obróbki szkieł w oparciu o europejskie standardy ISO. Oprawki dobieramy do indywidualnie, dzięki czemu będziesz w nich wyglądać niezwykle korzystnie. Zapraszamy do naszych salonów w Poznaniu!
http://www.optyk-express.com/

Neurolog dr Katarzyna Toruńska

Neurolog dr Katarzyna Toruńska
Wejdź na stronę specjalisty neurologa K.Toruńskiej. Specjalista neurolog kieruje gabinety neurologiczne w Warszawie w dzielnicy Mokotów . Badania elektrofizjologiczne przeprowadzane są na najnowocześniejszym Keypoint w Warszawie. Dr K. Toruńska prowadziła pierwszą w Kraju poradnię Spazmofiliczną w szpitalu MSW Warszawa. Wykrywanie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: zaburzenia pozapiramidowe; zespół padaczkowy; utrata przytomności ; choroby złącza ; neuropatie ; dyskopatie; choroba alzheimera; mrowienie; udar ; niedokrwienie mózgu ; próba ischemiczna; migrena; borelioza.
http://www.emg-neurolog.pl

Kardiochirurg Poznań

Kardiochirurg Poznań
Specjalista kardiochirurg, doktor nauk medycznych Tomasz Urbanowicz zaprasza na wizytę w prywatnym gabinecie w Poznaniu. Długoletnia staż w najlepszych placówkach zdrowia, nie tylko w Polsce, umożliwiło na doskonalenie umiejętności w zakresie diagnostyki sercowo-naczyniowej. Otrzymał wiele certyfikatów poświadczające zawodowe doświadczenie. Swoje umiejętności rozwija na stanowisku kierownika Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
http://kardiochirurgpoznan.pl

Neurolog Warszawa - dr K. Toruń„ska

Neurolog Warszawa - dr K. Toruń„ska
Inwitujemy na stronę www specjalisty neurologa Katarzyny Toruńskiej. Dr Toruńska prowadzi pracownię neurologiczną w Stolicy w dzielnicy Mokotów . Próby elektrofizjologiczne robione są na najnowocześniejszym Keypoint w Warszawie. Pani Doktor prowadziła pierwszą w Polsce poradnię Tężyczkową w szpitalu MSWiA. Wykrywanie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: zaburzenia pozapiramidowe; padaczka; utrata przytomności ; choroby złącza ; sla; migrena; borelia.
http://emg-neurolog.plUrbiCMS 2008