Recenzje
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Gabinet psychologiczny Kraków

Gabinet psychologiczny Kraków
Gabinet psychologa Aleksandry Wilusz. Specjalistka w zakresie działań posiada psychoterapię jak również terapię par. Pani Aleksandra Wilusz należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W dobie nieokiełznanego trybu życia często opiekunom potrzebny jest dla ich pociech psycholog dziecięcy.
http://www.psychoterapia-wilusz.pl

Dentysta Bydgoszcz

Dentysta Bydgoszcz
Remedium Clinic to prywatne centrum stomatologiczno – medyczne, cieszące się powszechnym uznaniem dzięki 21-letniej działalności. Specjalizuje się w takich usługach, jak stomatologia, psychologia. Wyszkolona kadra medyczna, nowoczesny sprzęt oraz sterylne gabinety stanowią gwarancję opieki lekarskiej na najwyższym poziomie. Lekarze stomatolodzy przeprowadzają takie zabiegi, jak na przykład: endodoncja czy periodentologia. Ich dokładność zwiększa profesjonalny mikroskop, a także mobilny aparat do zdjęć rentgenowskich.
http://www.remediumclinic.pl/

Joanna Kusowska - lekarz diabetolog

Joanna Kusowska - lekarz diabetolog
Indywidualna opieka medyczna specjalisty diabetologa dr Joanny Kusowskiej. Leczenie chorób serca oraz układu krążenia, leczenie cukrzycy i problemów z przemianą materii. Sprawdzona dieta - cukrzycowa, po zawale, na nadciśnienie. Metoda leczenia otyłości oparta o naukowe badania lekarskie: Metabolic Balance. Diabetolog i kardiolog uznany w środowisku lekarskim, wykładowca uniwersytecki i oddany z pasją medycynie lekarz. Zajmuje się także chorobami podeszłego wieku - geriatria.
http://www.kusowska.pl

Psycholog Poznań

Psycholog Poznań
Pracownia Terapeutyczna Skrzydła proponuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Poznań to miasto, w którym psycholog prowadzi terapię indywidualną i grupową. Oferujemy pomoc osobom z przeróżnymi zaburzeniami psychologicznymi. Swoją ofertę adresujemy także do osób z traumatycznymi przeżyciami. Organizujemy szkolenia obejmujące szereg zagadnień psychologicznych. Długoletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam świadczyć usługi dostosowane do jednostkowych potrzeb każdego pacjenta. Zapewniamy wysoką efektywność terapii.
http://www.skrzydla.net.pl

Klinika leczenia niepłodności

Klinika leczenia niepłodności
Na przedstawianej stronie widnieje oferta ośrodka leczącego niepłodność partnerską. Klinika leczenia niepłodności oferuje nowoczesne sposoby wspomaganego rozrodu. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt medyczny oraz nowocześnie zaopatrzone laboratoria. Trudnimy się leczeniem wszechstronnym, nastawionym na sukces pacjentów. W trosce o dobro naszych pacjentów proponujemy im profesjonalną pomoc psychologiczną. Swoje kwalifikacje nabywaliśmy w prestiżowych ośrodkach zagranicznych. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjentów oraz usługi na najwyższym poziomie.
http://www.vitrolive.plUrbiCMS 2008