Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Weterynarz Sosnowiec

Weterynarz Sosnowiec
Lecznica - Przychodnia Weterynaryjna znajduje się w Sosnowcu - Milowice przy ul. Baczyńskiego 31. W przychodni znajduje się również sklep zoologiczny oraz salonik fryzjerski dla psów, a nawet kotów. Na naszej stronie WWW można się dowiedzieć w jakim miejscu znajduje się dokładnie lecznica weterynaryjna i w jakich godzinach urzęduje. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można wcześniej zadzwonić i umówić się telefonicznie na wizytę lub strzyżenie psa lub kota.
http://www.weterynarzsosnowiec.yoyo.pl

Dentysta Poznań

Dentysta Poznań
Gabinet STOM-MED Dentysta w Poznaniu przyjmuje dorosłych i dzieci. Usługi: zabiegi estetyczne, ortodoncja, protetyka, chirurgia, leczenie zachowawcze, implanty, periodontologia, profilaktyka, porady pozabiegowe.
http://www.stom-med.pl

Psychiatra Łódź

Psychiatra Łódź
Doktor Jakub Kaźmierski to uznany i polecany lekarz psychiatra. Ma on ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne w pracy w szpitalach psychiatrycznych. Lekarz ten nieustannie prowadzi działalność naukową i tak samo jak pozostali psychiatrzy zamieszcza swoje artykuły w branżowych czasopismach międzynarodowych. Psychiatria jest dziedziną, która jest przez niego bardzo dobrze poznana, dlatego może on z powodzeniem leczyć swoich pacjentów. Gabinet psychiatryczny to miejsce, do którego przychodzą osoby cierpiące na schizofrenię, a także pacjenci leczeni z powodu zaburzeń nerwicowych. Również osoby starsze mogą udać się po pomoc do gabinetu.
http://www.lodzpsychiatra.pl/

CM MEDICOS Lublin

CM MEDICOS Lublin
Centrum Medyczne Medicos w Lublinie to jedno z najnowocześniejszych ośrodków medycznych w regionie. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, chirurgii dziecięcej oraz operacje zaćmy. W centrum medycznym Medicos operują doświadczeni specjaliści. Centrum Medyczne MEDICOS jest firmą, która działa na rynku lubelskim od 1998 roku. Oferujemy także szeroki zakres innych specjalności zabiegowych, a także na leczenie w poradniach specjalistycznych z zakresu chirurgii plastycznej, neurologii, ginekologii, okulistyki, laryngologii, urologii.
http://www.cmmedicos.pl

Gabinet urologiczny w Katowicach

Gabinet urologiczny w Katowicach
Docent Szewczyk zajmuje się urologią. Jest asystentem Klinicznego Oddziału Urologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej praktyce lekarskiej prowadzi porady urologiczne w oparciu o najnowsze doniesienia medyczne krajowe i światowe, stałym uaktualnianiem wiedzy, badaniem USG dróg moczowych i prostaty, biopsją prostaty . W gabinecie istnieje możliwość drobnych operacji na miejscu: operacje stulejki, operacje krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaka jądra.
http://katowiceurolog.pl/

Dobry dentysta Poznań

Dobry dentysta Poznań
Stomatolodzy ze Stom-Med w Poznaniu wykonują licówki porcelanowe, eliminują choroby przyzębia i wybielają zęby. Można odbyć piaskowanie i skorzystać z konsultacji. Za usługi można płacić przelewem. Poradnia posiada endometr i innego rodzaju fachowy sprzęt. Bezboleśnie przeprowadzana jest ekstrakcja zębów. Klienci w różnym wieku korzystają z leczenia zachowawczego.
http://www.stom-med.net.plUrbiCMS 2008