Recenzje
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Weterynarz Sosnowiec

Weterynarz Sosnowiec
Lecznica - Przychodnia Weterynaryjna znajduje się w Sosnowcu - Milowice przy ul. Baczyńskiego 31. W przychodni znajduje się również sklep zoologiczny oraz salonik fryzjerski dla psów, a nawet kotów. Na naszej stronie WWW można się dowiedzieć w jakim miejscu znajduje się dokładnie lecznica weterynaryjna i w jakich godzinach urzęduje. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można wcześniej zadzwonić i umówić się telefonicznie na wizytę lub strzyżenie psa lub kota.
http://www.weterynarzsosnowiec.yoyo.pl

Dentysta Poznań

Dentysta Poznań
Gabinet STOM-MED Dentysta w Poznaniu przyjmuje dorosłych i dzieci. Usługi: zabiegi estetyczne, ortodoncja, protetyka, chirurgia, leczenie zachowawcze, implanty, periodontologia, profilaktyka, porady pozabiegowe.
http://www.stom-med.pl

Psychiatra Łódź

Psychiatra Łódź
Doktor Jakub Kaźmierski to uznany i polecany lekarz psychiatra. Ma on ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne w pracy w szpitalach psychiatrycznych. Lekarz ten nieustannie prowadzi działalność naukową i tak samo jak pozostali psychiatrzy zamieszcza swoje artykuły w branżowych czasopismach międzynarodowych. Psychiatria jest dziedziną, która jest przez niego bardzo dobrze poznana, dlatego może on z powodzeniem leczyć swoich pacjentów. Gabinet psychiatryczny to miejsce, do którego przychodzą osoby cierpiące na schizofrenię, a także pacjenci leczeni z powodu zaburzeń nerwicowych. Również osoby starsze mogą udać się po pomoc do gabinetu.
http://www.lodzpsychiatra.pl/

CM MEDICOS Lublin

CM MEDICOS Lublin
Centrum Medyczne Medicos w Lublinie to jedno z najnowocześniejszych ośrodków medycznych w regionie. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, chirurgii dziecięcej oraz operacje zaćmy. W centrum medycznym Medicos operują doświadczeni specjaliści. Centrum Medyczne MEDICOS jest firmą, która działa na rynku lubelskim od 1998 roku. Oferujemy także szeroki zakres innych specjalności zabiegowych, a także na leczenie w poradniach specjalistycznych z zakresu chirurgii plastycznej, neurologii, ginekologii, okulistyki, laryngologii, urologii.
http://www.cmmedicos.pl

Gabinet urologiczny w Katowicach

Gabinet urologiczny w Katowicach
Docent Szewczyk zajmuje się urologią. Jest asystentem Klinicznego Oddziału Urologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej praktyce lekarskiej prowadzi porady urologiczne w oparciu o najnowsze doniesienia medyczne krajowe i światowe, stałym uaktualnianiem wiedzy, badaniem USG dróg moczowych i prostaty, biopsją prostaty . W gabinecie istnieje możliwość drobnych operacji na miejscu: operacje stulejki, operacje krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaka jądra.
http://katowiceurolog.pl/

Dobry dentysta Poznań

Dobry dentysta Poznań
Stomatolodzy ze Stom-Med w Poznaniu wykonują licówki porcelanowe, eliminują choroby przyzębia i wybielają zęby. Można odbyć piaskowanie i skorzystać z konsultacji. Za usługi można płacić przelewem. Poradnia posiada endometr i innego rodzaju fachowy sprzęt. Bezboleśnie przeprowadzana jest ekstrakcja zębów. Klienci w różnym wieku korzystają z leczenia zachowawczego.
http://www.stom-med.net.plUrbiCMS 2008