Recenzje
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Lekarze





okulistyczny.com.pl operacja zaćmy

okulistyczny.com.pl operacja zaćmy
Okulistyczny gabinet zabiegowy doktora Zygmunta Będkowskiego od wielu lat zajmuje się profesjonalną praktyką lekarską. Specjalizuje się w operacjach zaćmy oraz leczeniu jaskry. opadającej powieki, leczeniu korekcyjnym. Prowadzi kompleksowe leczenie chorób oczu. Zapewnia odpowiednią diagnostykę i prawidłowe rozpoznanie chorób oraz proponuje najlepsze leczenie dla danego przypadku.
http://www.okulistyczny.com.pl/

Gabinet psychologiczny Dominik Haak

Gabinet psychologiczny Dominik Haak
Jestem magistrem psychologiem. Pacjentów przyjmuję na terenie Warszawy. Kierunek psychologiczny ze specjalnością psychoterapii zaburzeń psychicznych ukończyłem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nieustannie biorę udział w szkoleniach i konferencjach, aby stale aktualizować swoją wiedzę i nabywać nowe umiejętności. Mam spore doświadczenie w pracy z osobami LGBT+. Obszary pomocy, to m.in.: - zaburzenia psychiczne, niechęć do życia, zaburzenie snu, depresja, przygnębienie, agresywność, trudności w relacjach - stres mniejszościowy, doświadczanie dyskryminacji (islamofobii, homofobii, rasizmu itp.), i wiele więcej. Chciałbyś dowiedzieć się więcej lub ofercie? Zajrzyj również na moją stronę internetową!
http://dominikhaak.pl




<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>



UrbiCMS 2008