Recenzje
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Pogotowie Weterynaryjne Szczecin

Pogotowie Weterynaryjne Szczecin
Pogotowie Weterynaryjne jest placówką całodobową znajdującą się w Szczecinie przy ul. Kłosowej 1, zajmującą się leczeniem wszystkich zwierząt dużych i małych, psów, kotów, ptaków, gadów, koni i trzody chlewnej. Placówka posiada zaplecze logistyczne pozwlalające na wykonywanie wszystkich specjalistycznych zabiegów. Wyspecjalizowana kadra placówki jest jedną z najlepszych w rejonie. Przeprowadzamy również wizyty domowe. weterynarz Szczecin, całodobowa lecznica dla zwierząt, weterynarz 24h, Szczecin, szczepienia dla zwierząt, pogotowie weterynaryjne, wizyty domowe
http://www.pogotowie-weterynaryjne.pl

Centrum Medyczne Lekarz Duszniki

Centrum Medyczne Lekarz Duszniki
Uprzejmie zapraszam na witrynę internetową saluscm.pl, Salus Centrum Medyczne NZOZ Sp. z o.o. działa na rynku usług medycznych od 1994 roku. Przychodnia obecnie działa w oparciu o cztery przychodnie na terenach miast: Kłodzko, przychodnia w Duszniki Zdrój, Bożków oraz Nowa Ruda.
http://www.saluscm.pl

Psycholog lublin

Psycholog lublin
Psycholog lublin od kilku lat prowadzi prywatny gabinet psychologiczny. Naszą propozycję pomocy psychologicznej kieruję do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie straty sensu istnienia, brak motywacji do działania itp.), zakłócenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne oraz decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe).Konsultuję, udzielam pomocy psychologicznej, prowadzę terapię indywidualną, par i małżeństw oraz spotkania rodzinne.
http://www.rutkowska.org

Hanna Chmiel lekarz irydolog

Hanna Chmiel lekarz irydolog
Leczenie:chorób układu pokarmowego, chorób układu oddechowego, chorób układu moczowego,alergii,chorób skóry,nerwic. Kuracje oczyszczające. Irydologia to szybka, trafna i bezbolesna diagnoza na podstawie tęczówki oka. Dzięki obserwacji znaków na tęczówce oka można wcześniej niż w innych badaniach laboratoryjnych określić stan zdrowia pacjenta, wyjaśnić jakie są przyczyny jego dolegliwości a nawet przewidzieć jakie czekają go schorzenia w niedalekiej przyszłości.
http://www.irydolog.eu

neurolog, urolog Żory

neurolog, urolog Żory
Zespół Prywatnych Gabinetów Specjalistycznych w Żorach. Urolog, neurolog, psychiatra. Jesteśmy nowoczesną placówką świadczącą wysokiej jakości usługi medyczne z zakresu leczenia schorzeń neurologicznych, urologicznych oraz psychiatrii. Stale podnoszone przez naszych lekarzy kwalifikacje i indywidualne podejście do pacjenta gwarantują Państwu profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną. Nasza przychodnia prowadzi specjalistyczne usługi medyczne w zakresie: Gabinet Neurologiczny, Gabinet Psychiatryczny, Gabinet Urologiczny.
http://www.gabinety-zory.plUrbiCMS 2008