Recenzje
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.

Wyszukaj stronę        

Przewodnicy

Przewodnik po Warszawie

Przewodnik po Warszawie
Nasza firma oferuje usługi najlepszych przewodników po Warszawie. Każdy nasz przewodnik jest licencjonowany i doświadczony, aby oprowadzać po stolicy jak i wnętrzach jej zabytków. Wycieczki prowadzimy w formie spacerów po Warszawie - również tematycznych oraz w formie kilkudniowej opieki nad grupą. Całą ofertę zajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Dla grup szkolnych możemy dodatkowo przygotować karty pracy dostosowane tematycznie do zwiedzania Warszawy oraz do wieku uczestników spaceru. Zapraszamy na wspólne zwiedzanie Warszawy - przewodnicy z grupy PoznajWarszawe.com
http://www.poznajwarszawe.com/

Przewodnik po Dolnym Śląsku

Przewodnik po Dolnym Śląsku
Przewodnik Miejski po Wrocławiu - Oferujemy zwiedzanie z przewodnikiem Wrocławia, Dolnego Śląska oraz Sudetów. Obsługujemy zorganizowane wycieczki jak również oprowadzanie indywidualne osób. Z nami poznasz historię, zobaczysz ciekaw miejsca i zabytki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną oferta naszych usług.
http://www.guideinwroclaw.pl

Przewodnik wycieczki Poznań

Przewodnik wycieczki Poznań
Jestem pilotem wycieczek i przewodnikiem po Poznaniu i okolicach. Zapraszam na wycieczkę po mieście szczególnym, w którym zaczęła się historia naszego państwa i polskiej wiary. Poznański Stary Rynek to pełne historii miejsce, Ratusz to perła renesansu, a Fara ozdoba baroku. Pełna pamiętających dawne czasy, reprezentacyjnych budowli jest dzielnica cesarska z Placem im. Adama Mickiewicza i Zamkiem Cesarskim. Prowadzę także wycieczki na Szlak Piastowski i po Wielkopolsce. Warszawa, Kraków czy Zakopanem nie są mi obce,gdyż bywam tam jako pilot wycieczek. Zapraszam do spaceru po Poznaniu lub wspólnej wycieczki po Polsce. Jeśli są państwo zainteresowani proszę kontaktować się zapraszam na stronę internetową.
http://poznan-przewodnik.pl/
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008