Recenzje
https://jozefacki.pl. https://jozefacki.pl (973)
tworzone przez nas prace mgr . tworzone przez nas prace mgr (963)
Pompa ciepła. Pompa ciepła (800)

Wyszukaj stronę        

Nocleg

Noclegi pracownicze Kraków

Noclegi pracownicze Kraków
Nasze działalność wynajmuje kwatery dla firm i pracowników Wieliczka, Kraków i Niepołomice Oferujemy atrakcyjny wybór różnorodnych noclegów oraz kwater dla pracowników, firm w mijescach takich jak Kraków, Wieliczka oraz Niepołomice W ofercie naszej firmy posiadamy: Kwatery pracownicze z restauracją ( telewizor, łazienka, wifi) Noclegi dla firm, pracowników - lokale 1-pokojowe ( telewizor, łazienka, bezprzewodowy Internet oraz aneks kuchenny) Mieszkania w pełni wyposażone (telewizor, łazienka, kuchnia) Kwatery pracownicze dla bogatszych grup całościowo wyposażone (telewizor,łazeinka, aneks kuchenny) (Całe piętra - kwatery od 6-10 osób)
http://www.noclegipracownicze.pl

Nocleg w Ośrodku Mewa

Nocleg w Ośrodku Mewa
Dom wczasowy Mewa to znakomite wyjście na wolne dni dla każdego. Usytuowany jest w przepięknym rejonie w miejscowości Sobanice. Goście podziwiają równowagę i ciszę , która panuje w ośrodku a dzięki temu udaje im się oddychnąć. Rozwiązań spędzenia wolnego czasu ciekawie jest w naszej okolicy wiele. Okoliczność zieleni sprzyja wędrówkom czy biegom, zabytki, które mogą Państwo odwiedzić zapewnią dawkę informacji o rejonie. Na terenie Ośrodka udostępniamy sektor na grilla. Bardzo chętnie wspomożemy też w jego realizacji. Ośrodek Mewa to także dobre miejsce na organizację obozów dla dzieci i młodzieży.
http://www.osrodek-mewa.pl/

Hotel Fero Active - Korbielów

Hotel Fero Active - Korbielów
Hotel Fero Active oferuje noclegi w pięknej miejscowości Korbielów. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje z widokowymi balkonami, pokoje rodzinne, a także apartament z aneksem kuchennym. Goście korzystający z usług naszego hotelu mogą także skorzystać z restauracji, kawiarni z drink barem, systemu SPA oraz grillowego patio znajdującego się nad górskim strumykiem.
http://hotelfero.pl

Agroturystyka w Bieszczadach

Agroturystyka w Bieszczadach
Agroturystyka w Bieszczadach blisko Sanu. Noclegi w dobrej cenie.W naszej ofercie znajdują się 3 pokoje do wyboru oraz dla turystów jest dostępna również kuchnia i łazienka. Do pokoi jest osobne wejście aby uniknąć niezręcznych sytuacji.
http://podskala.net/

Ahroturystyczny portal

Ahroturystyczny portal
E-agroturystyka.pl to portal dla ludzi lubiących wiejskie klimaty. Znajdziesz tutaj przydatne informacje na temat noclegów oraz różnych obiektów agroturystycznych. Poznaj także regionalne potrawy.
http://e-agroturysta.pl/

www.pestkownica.com.pl

www.pestkownica.com.pl
Pestkownica - jest to pensjonat znajdujący się nad jeziorem, zapewniający spokój swoim pensjonariuszom. U nas sezon twa cały rok. Oferujemy różne atrakcje o każdej porze roku, np. plażę nad jeziorem oraz różne zajęcia typu strzelanie na strzelnicy pneumatycznej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wieczory można spędzić w oświetlonej altanie nad jeziorem.Oprócz tego w okolicy dostępnych jest wiele różnych atrakcji np. park linowy oraz inne zajęcia, które pozostawią miłe wspomnienia. Dla firm oferujemy możliwość prowadzenia szkoleń. Zapraszam do sprawdzenia pełnej oferty naszej firmy oraz do rezerwacji miejsc.
http://www.pestkownica.com.plUrbiCMS 2008