Recenzje
Drukowanie tkanin . Drukowanie tkanin (708)
Co to jest dwanaście tablic rzymskich?. Jakie były przyczyny upadku cesarstwa rzymskiego, historia, klasa 11?
Polski producent obuwia. Polski producent obuwia (566)

Wyszukaj stronę        

Nocleg

Domki Zakopane

Domki Zakopane
Pragniesz znaleźć miejsce na spędzenie ferii świątecznych? Zobacz Chałupki pod Giewontem. To oryginalne, świerkowe domki umieszczone obok Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki doskonałej lokalizacji będziesz miał bezproblemowy dostęp do pewnych stoków narciarskich, uroczych widoków oraz słynnych Krupówek. Spędź lodowate wieczory przy oryginalnym góralskim kominku, skosztuj pachnących potraw w okolicznych lokalach. Dla naszych klientów organizujemy też kulig, który zagwarantuje niepowtarzalne wrażenia.
http://www.chalupkipodgiewontem.pl

E-turysta.pl

E-turysta.pl
Strona e-turysta.pl jest społecznościowym serwisem turystycznym. W portalu prezentowane są oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całego kraju. Serwis posiada wyszukiwarkę, która pozwala definiować miejscowości, regiony geograficzne, regiony historyczne. Oczywiście istenie zwykła możliwość sformułowania dowolnego pytania do wyszukiwarki, przyładowo:"[url=http://e-turysta.pl/krakow/zakopane/]tanie noclegi Zakopane[/url]".
http://e-turysta.pl

Krynica noclegi

Krynica noclegi
Krynica Zdrój znana jest z wód mineralnych o właściwościach leczniczych, świeżego, górskiego powietrza oraz licznych wydarzeń kulturalnych. Rowerowe oraz piesze szlaki górskie zachęcają do wycieczek, kolejka gondolowa do podziwiania natury, a w zimie szczególnie popularna jest kryta hala lodowiska. Przytulne miejsce noclegowe w komfortowych pokojach oferuje Willa Jasna, zlokalizowana blisko centrum, a jednocześnie z dala od hałasu.
http://jasna.pl

Agroturystyka Małopolskie

Agroturystyka Małopolskie
Borówna - gospodarstwo agroturystyczne położone w Lipnicy Murowanej to duży dom wykonany z drzewa modrzewiowego, który wyposażony jest we wszelkie udogodnienia. Zarówno w weekend jak i podczas dłuższego urlopu spędzić tu można niezapomniane chwile, a przede wszystkim odpocząć od codzienności i zregenerować siły na świeżym powietrzu. W ofercie noclegów znajdą Państwo dodatkowe atrakcje takie jak kryty basen, bilard, sauna, solarium, domek na drzewie oraz boisko do gier rekreacyjnych.
http://borowna.pl

noclegi Lądek Zdrój

noclegi Lądek Zdrój
Noclegi Lądek Zdrój możesz teraz znaleźć na serwisie Poduszka. Lądek jest bardzo dobrym miejscem na planowane wypady piesze, rowerowe i narciarskie w Masyw Śnieżnika, Góry Złote lub Góry Bialskie. Lądek Zdrój to jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce. Wody termalne wykorzystywane są w celach leczniczych. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się jak łatwo znajdziesz interesujące cię noclegi.
http://ladek-zdroj.poduszka.pl/

Studencka Baza Noclegowa

Studencka Baza Noclegowa
Studencka Baza Noclegowa to serwis opisujący Chatki Studenckie i Bazy Namiotowe w polskich górach, w Beskidach. Oferuje aktualne informacje na temat wszystkich obiektów, mapki z ich lokalizacją, przydatne opisy okolic, propozycje interesujących wycieczek, aktualne kontakty i wiele innych, ważnych informacji dla turystów planujących wielodniowe piesze wędrówki w Beskidach. Studencka Baza noclegowa promuje niedrogi lecz ciekawy sposób spędzania czasu wolnego w górach.
http://www.chatki.com.plUrbiCMS 2008