Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Wyszukaj stronę        

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe - Pomorze

Spływy kajakowe - Pomorze
Serdecznie zapraszamy na weekendowe i całotygodniowe [url=http://szuwary.pl]spływy kajakowe[/url]. W ofercie mamy imprezy o zróżnicowanej skali trudności. Organizujemy wycieczki najpiękniejszymi szlakami wodnymi Wielkopolski i Pomorza. Każdy z Państwa znajdzie ofertę dostosowaną do swoich chęci i możliwości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.szuwary.pl . Każdy [url=http://szuwary.pl]spływ kajakowy[/url] da Państwu możliwość oderwania się od codziennych zajęć, a przy tym umożliwi obejrzenie wielu niezwykle przepięknych miejsc. Sezon rozpoczynamy tradycyjnie w długi weekend majowy.
http://szuwary.pl

Turystyka Człuchów

Turystyka Człuchów
Organizujemy jedno i wielodniowe spływy tratwami oraz wycieczki wozami cygańskimi (caravan konny) ciągniętymi przez konie. Na tratwie mogą Państwo wypoczywać aktywnie. Biesiadować, wędkować, grillować w gronie znajomych, rodziny itp. Caravany zaprzęgnięte w spokojne konie poruszają się leśnymi i polnymi szlakami po interesujących okolicach. Więcej informacji na stronie internetowej www.turystykaczluchow.eu i pod numerem telefonu 500227332 Zapraszamy na Pomorze, w okolice Człuchowa i Chojnic.
http://www.turystykaczluchow.eu

Spływy kajakowe Mazury

Spływy kajakowe Mazury
Chcesz oderwać się na chwilę od szarej codzienności i podarować sobie odrobinę szaleństwa lub relaksu? Wybierz dogodny termin i spędzić udany weekend na Mazurach. Zapewniamy wspaniałą rozrywkę i mile spędzony czas dla dorosłych oraz dzieci. Wypróbuj również nasze wyjątkowe rytuały i zabiegi w SPA, które sprawią, że odzyskasz świetną kondycję i harmonię ciała i umysłu. W naszej ofercie posiadamy także organizację wesel, przyjęć i bali, konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych dla firm.
http://folwarklekuk.pl/odkryj-i-przezyj/aktywnosc/

Spływy pontonowe po Dunajcu

Spływy pontonowe po Dunajcu
Znudziły Ci się zwykłe spływy kajakowe i chcesz spróbować czegoś nowego? Organizujemy spływy pontonem po Dunajcu (Małopolska). Spływy pontonowe to wspaniała atrakcja dla całej rodziny! Spływy pontonowe po Dunajcu to aktywny wypoczynek dla każdego!
http://pontonydunajcem.plUrbiCMS 2008