Recenzje
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Wczasy nad jeziorem

Wczasy nad jeziorem

Wczasy nad jeziorem
Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE gorąco zaprasza na wyjątkowe wczasy nad jeziorem na Pojezierzu Gostynińskim. Ośrodek jest położony w Koszelówce, otoczony lasami. Obiekt jest zachwycajacym miejscem na letni urlop z rodziną lub też zieloną szkołę ? do dyspozycji wczasowiczów są wygodne domki całoroczne oraz letniskowe, a także pole namiotowe. Za sprawą atrakcyjnego zaplecza, takiej jak miejsce na palenie ogniska, zjeżdżalnia wodna, plac zabaw czy wypożyczalnia sprzętu sportowego ? ZACISZE co roku przyciąga mnóstwo gości.
http://www.owzacisze.pl

Domki letniskowe na mazurach

Domki letniskowe na mazurach
Zapraszam wszystkich spragnionych odpoczynku od codzienności do krainy tysiąca jezior, dzięki nam wypoczniesz od codzienności wraz z Twoimi bliskimi w domu, który jest usytuowany w terenach Zielonych Płuc Polski, dzięki nam poznasz również tajniki jazdy konnej, nie opodal w Barczewku. Domek jest wyposażony we wszystkie potrzebne do życia akcesoria, dzięki czemu nie będziesz musiał się przejmować czy zabraknie Ci talerza, lub szklanki. Po szczegóły oraz kontakt zapraszam na stronę www.
http://www.szypry.orangespace.pl/

Sailing - czartery na Solinie

Sailing - czartery na Solinie
Sailing - czarter nowych i nowocześnie wyposażonych żaglówki na wodach Zalewu Solińskiego. Piękne w dużej mierze jeszcze dzikie i niezatłoczone okolice są wspaniałym miejscem do relaksu. W naszej ofercie łajby typu: Antila 24 i Antila 22 Łajby obszerne i funkcjonalne. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę. ANTILA 24 zachowuje się na wodzie bardzo spokojnie, nawet w trudnych warunkach pogodowych.Należy podkreślić, że ANTILA 24 jest jachtem szybkim, o małym kącie martwym. Kontakt Bogumił Podwyszyński tel. 502-307-521
http://www.jachty-solina.com.pl

Borne Sulinowo z każdej strony

Borne Sulinowo z każdej strony
Na stronie BORNIAKa przeczytasz co dzieje się na terenie miasta Borne Sulinowo. Dowiesz się o wszystkich zlotach organizowanych w gminie Borne Sulinowo. Natomiast dzięki Radiu BORN poczujesz klimat byłego poligonu wojskowego. Każdego roku organizowane są dwa zloty pojazdów militarnych. W 2013 będzie jubileuszowy X Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych. Turyści, którzy szukają spokoju też znajdą coś dla siebie, ponieważ na terenie naszej gminy znajdują się ogromne połacie lasów, jezior i rzek. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.
http://www.borniak.com

Nad jezioro z jachtem

Nad jezioro z jachtem
Wybierając się nad jezioro na zasłużony wypoczynek często przyglądając się jachtom żeglującym o bystrej wodzie zastanawiamy się czy warto zainwestować we własny jacht. Jachty Saturn to niewielkie jachty kabinowe idealnie nadające się do żeglugi turystycznej. Świetnie sprawdzają się nad jeziorem, zarówno dla wędkarzy jak i do sportowej żeglugi. wysoka stabilność jachtu sprawia, że jest on bezpieczny.
http://www.saturn-yachts.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008