Recenzje
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Wyszukaj stronę        

mazury

hotel spa

hotel spa
Nasz Hotel znajduje się nad pieknymi polskimi jeziorami mazurskimi. To położenie powoduje, że kazdy chce spedzić u nas kilka dni, aby się odprężyć i zregenerować siły. Doskonale do tego służy nasze SPA. Wszystkie jednostki mieszkalne wyposażone są w klimatyzację, telewizję z opcją PAY TV, bezprzewodowe łącze internetowe, łazienki z kabiną prysznicową, rozkładaną sofę.
http://www.hotelanders.com.pl

Hotel-Amax.pl

Hotel-Amax.pl
Jeśli potrzebne są wam specjalistyczne sale konferencyjne bo planujecie organizować duże imprezy firmowe, oferta jaką prezentuje hotel Amax Mazury z pewnością spełni wasze oczekiwania. W obiekcie dostępna jest duża i mniejsza sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem. Organizacja konferencji to nie jedyne przeznaczenie naszych pomieszczeń, ponieważ z powodzeniem mogą one posłużyć też jako sala weselna. Goście naszego hotelu mogą korzystać z licznych atrakcji takich jak: restauracja, pomieszczenia dla dzieci, weekend w SPA, basen i wypożyczalnia rowerów. Wiele ciekawych atrakcji występuje też w bliskim sąsiedztwie hotelu.
http://hotel-amax.pl/

Czarter Mazury

Czarter Mazury
Firma Nautiner Charter kieruje swoją ofertę do wszystkich entuzjastów żeglarstwa oraz osób kochających Mazury. Zapewniamy pełen wachlarz usług w zakresie wynajmu jachtów. Proponujemy czarter najwyższej jakości jachtów żaglowych oraz motorowych. Wynajmujemy nowoczesne, komfortowo wyposażone jachty. W ramach realizowanych usług trudnimy się też organizowaniem imprez dla firm, regat dla grup zorganizowanych i innych przejawów aktywnej turystyki. Zapewniamy profesjonalną obsługę i mnóstwo niezapomnianych przeżyć.
http://nautiner-charter.pl/

Mazury z dziećmi

Mazury z dziećmi
Zapraszamy do wyjątkowego miejsca jakim jest Folwark Łękuk. Nasz ośrodek wypoczynkowy zapewnia wspaniałą rozrywkę i mile spędzony czas dla dorosłych oraz dzieci. Przyjedź do nas i skorzystaj z naszych atrakcji: - wycieczki rowerowe - wycieczki przyrodnicze po Puszczy Boreckiej z przewodnikiem - gry, questy terenowe - spływy kajakowe - zajęcia motywacyjne z animatorem Skontaktuj się z nami już dziś.
http://folwarklekuk.pl/rodzina/oferta/

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe
Nie masz pomysłu jak spędzić wiosenny lub wakacyjny weekend? Wybierz się na Mazury. Czeka Cię wiele atrakcji między innymi spływy kajakowe, pływanie łódką, łowienie ryb. Dla zwolenników jednośladów jest dostępnych sporo szlaków rowerowych wśród malowniczych terenów Puszczy Boreckiej czy brzegiem jeziora.
http://wakacjenamazurachblog.wordpress.com

Letnie wyjazdy

Letnie wyjazdy
Dni są coraz dłuższe, warto pomyśleć o wakacyjnych wyjazdach. Teraz jest dobra okazja, aby zarezerwować pobyt nad morzem, w górach lub na mazurach. Ta ostatnia opcja jest niezwykle ciekawa, bo macie tu wiele okazji do wędkowania, rejsów łodzią, spacerów po lesie czy wycieczek po długich szlakach rowerowych. Wypoczną tu rodziny z dziećmi, seniorzy, młodzież szkolna i zorganizowane grupy w ramach kolonii i obozów. Mazury są piękne o każdej porze roku.
http://wypoczyneknamazurachblog.wordpress.com
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008