Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        

serwisy regionalne

Barcelona Miasto

Barcelona Miasto
Praktyczne porady dla tych, którzy wybierają się do Barcelona Ta strona skierowana jest do wszystkich, którzy zamierzają spędzić jakiś czas w Barcelonie. Zarówno kilka dni jaki i kilka miesięcy. Mieszkam w tym mieście już od kilku lat i postanowiłam, że zamiast pisać kolejnego maila, polecając knajpy, muzea etc. po prostu spiszę to wszystko tutaj, aby było łatwo dostępne i nie tylko dla znajomych. Mam nadzieję, że wam się przyda i oczywiście wszelkie sugestie mile widziane! Udanego pobytu w sercu Katalonii!
http://barcelona-miasto.pl/

Z plecakiem po Europie

Z plecakiem po Europie
Gdzie w tym roku planujesz urlop? Mam nadzieje, że nie są to znów jakieś orientalne kraje. Wpadło Ci kiedyś do głowy, żeby urlop spędzić w Europie? Dlaczego nasz kontynent przestał być dla nas atrakcyjny? Warto odbywać podróże po Europie. Na początek należy jednak zebrac trochę informacji o miejscu, do którego jedziemy. Relacje innych to bezcenna wiedza, która pomaga w przygootowaniu własnego wyjazdu. Znajdź trochę czasu, by dowiedzieć się cennych rzeczy. Lisbona, Mykonos, Wilno i wiele innych pięknych miejsc. Co ci szkodzi zinteresować się tym już teraz? Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo ciekawych relacji z podróży po całej Europie! Zakochaj się w Europie!
http://podroze-po-europie.manifo.com/

Jezioro Białe

Jezioro Białe
Układając wyprawę po malowniczym pojezierzu łęczyńsko-włodawskim koniecznie należy zajrzeć do Okuninki nad Jeziorem Białym. Jest to region znany ze swoich zdrowych walorów oraz niepowtarzalnego klimatu. Znajdują się tutaj liczne restauracje. W sąsiedztwie Jeziora Białego można zauważyć liczne unikalne gatunki zwierzaków i roślin oraz rozkoszować się wypoczynkiem na łonie natury.
http://www.okuninka.org.pl

Imprezy w Krakowie

Imprezy w Krakowie
Energetyzujące i angażujące imprezy w Krakowie to tylko jedna spośród setek atrakcji dostępnych na portalu Treespot. Kraków to tak naprawdę jedna wielka i nigdy nie kończąca się impreza rozrywkowa i kulturalna. odważne projekty, o których w Polsce jeszcze nikt nie słyszał. Dołącz do grona imprezowiczów na ulicach i w klubach Krakowa. Bawmy się wspólnie, jakby świat miał jutro przestać istnieć.
http://krakow.treespot.pl

Mazury - czarter jachtów i noclegi

Mazury - czarter jachtów i noclegi
Regionalny portal www.WMinfo.pl posiada najlepszą moderowaną przez administratora bazę wpisów ogłoszeń, firm i czarterów jachtów. Dokładne statystyki dają pogląd na atrakcyjność wprowadzonego wpis - są także komentowane i oceniane przez użytkowników portalu. Kalendarium wydarzeń regionalnych pozwala planować wolny czas a regionalne ogłoszenia pomagają sprzedać - kupić lub wyszukać ofertę pracy.
http://www.wminfo.pl

ciekawe miejsca w górach

ciekawe miejsca w górach
Tyle tajemniczych i ciekawych, nie opisanych w przewodnikach miejsc jest chyba tylko w Sudetach Środkowych. Portal turystyczny Góry Tajemnic odkrywa przed Wami te interesujące miejsca. Proponujemy weekendowe wycieczki z dziećmi. Pokazujemy góry mało znane, jeszcze nie odkryte przez turystów z dalszych zakątków kraju. Dla turystów na rowerach pokażemy trasy rowerowe te znane i te zaproponowane przez nas. Turystom w autach pokażemy piękne widokowe trasy, zapierające dech w piersiach krajobrazy i przełomy.
http://www.gorytajemnic.pl/
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008