Recenzje
https://aktinet.pl/ile-procent-z-90-wynosi-72/. Ile procent z 90 wynosi 72?
ubezpieczenia. ubezpieczenia (591)
Korepetycje z języka polskiego Częstochowa. Korepetycje z języka polskiego Częstochowa (352)

Wyszukaj stronę        

Sporty ekstremalne

skoki-tarm - skoki ze spadochronem

skoki-tarm - skoki ze spadochronem
Pzyjemność skakania skoki-tarm.pl to nie tylko skoki ze spadochronem oraz , ale także kursy i szkolenia spadochronowe. Skaczemy w przestworzach Torunia i Bydgoszczy. Skoki w tandemie dla każdego od 12 do 100 lat, bez badań i szkoleń, za to pod okiem ekspertów. Zaopatrzeni jesteśmy w nowoczesny sprzęt. Możliwość treningu w tunelu aerodynamicznym. Organizujemy również skoki na prezent. Skok ze spadochronem to czysta adrenalina i przeżycia, których nie poczujesz nigdzie indziej.
http://www.skoki-tarm.pl

Sport

Sport
Portal sportowy w INTERIA.PL - to miejsce gdzie znajdziesz najgorętsze informacje sportowe. Interesuje Cię piłka nożna? Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze dywizje świata. Liga Hiszpańska, T-Mobile Ekstraklasa, Bundesliga, Premier League i wiele, wiele więcej. Siatkówka,piłka ręczna, sprawdź kto góruje w tabeli i jak radzi sobie nasza reprezentacja. Jesteś fanem NBA? Tutaj odnajdziesz wszystko na ten temat. Kto notuje najlepsze wyniki, jaki jest najlepszy zawodnik NBA. Felietony sportowe, galerie z meczów, bramki wideo i wyniki na żywo. To wszystko tutaj, w jednym miejscu, sport w INTERIA.PL, sprawdź już teraz!
http://sport.interia.pl

lr parkour w polsce

lr parkour w polsce
Parkour w skrócie PK, jest sztuką poruszania się pochodzącą z Francji. Główną ideą tego sportu jest pokonywanie przeszkód które stoją nam na drodze w jak najszybszy i najprostszy sposób przy urzyciu swojego ciała. Le Parkour łączy ze sobą elementy biegu, akrobatyki i sztuk walki które wykorzystujemy podczas pokonywania miejsc obfitych w mury, ogrodzenia, rurki czy schody. Osoby które uprawiają Le Parkour nazywane są traceur. Jednym z twórców PK jest David Belle, razem z Sebastien Foucan założyli pierwszą grupe parkouru o nazwie Yamakashi. Zostały również nakręcone filmy o tej tematyce, min "Yamakashi" oraz "13 Dzielnica" w kórym to obaj zagrali.
http://www.parkour24.com.pl

Kitesurfing Jastarnia

Kitesurfing Jastarnia
Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na aktywny wypoczynek nad wodą, proponujemy kursy kitesurfingu nad Zatoką Pucką. Jastarnia to doskonałe miejsce na prowadzenie kursów ze sportów wietrzno-wodnych. Kitesurfing jest popularną dyscypliną sportu, która bezustannie zyskuje nowych entuzjastów. Polecamy wyjątkowo fascynujące kursy prowadzone przez doświadczonego instruktora i wielkiego wielbiciela kitesurfingu. Szkoła Surf to Fly organizuje również szkolenia windsurfingowe i żeglarskie oraz rejsy turystyczne.
http://surftofly.com/

Wdeche.com

Wdeche.com
Gościmy do odwiedzenia naszej karty, na jakiej znajdziecie Państwo sklep snowboardowy i surfingowy z dodatkami koniecznymi do robienia takich wiedz, jak: narciarstwo wodne, snowboard, surfing, itp. Sporty w jakich pierwszą funkcję odgrywa deska, napawają się coraz wyższym osiągnięciem. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną propozycję z szerokiej stopy sprzętem koniecznym do ich ćwiczenia. Jeżeli interesuje Państwa snowboard, przeżywamy w swej bazie cenione deski snowboard K2, i także materiały innych ważnych producentów, np. deski snowboard Rome. Zawieramy oraz konieczne wyposażenia ochronne, np. niezawodne i mocne gogle Electric też mnóstwo różnych typów.
http://www.wdeche.com
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008