Recenzje
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

Wyszukaj stronę        

Kluby fitness

Rewelacyjny przyrząd do ćwiczeń

Rewelacyjny przyrząd do ćwiczeń
Refleksomierz zapewnia wzmożony trening szybkości. Trenażer Simflex zbudowany z myślą o ćwiczeniach i życiu ludzi aktywnych sportowo. Symulator jest dobry dla zawodników wyczynowych oraz amatorów wielu dyscyplin sportowych. Refleks i czas reakcji są najważniejszymi elemtami wpływającymi na wyniki w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Trening refleksu pozwala zdobyć przewagę nad innymi zawodnikami oraz może być decydujący w osiąganiu lepszych wyników. W czasie regularnego treningu na refleksomierzu kondycja fizyczna u zawodnika poprawia się. Trenażer refleksu umożliwia najlepszy trening fizyczny. Sportowy symulator to przyrząd do ćwiczeń kierowany do siłowni, fitness, rehabilitacji, klubów sportowych oraz użytku domowego.
http://symulatorrefleksu.pl

Pole Dance Poznań

Pole Dance Poznań
Bodyfemme - studio stworzone tylko dla kobiet. Dla naszych klubowiczek w ofercie mamy Pole Dance, fitness, jogę, zumbę oraz stretching. Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych instruktorek. Organizujemy również wieczory panieńskie, na które serdecznie zapraszamy.
http://bodyfemme.pl

Refleksomierz

Refleksomierz
Na naszym, rynku jest już dostępny refleksomierz Simflex trzeciej generacji. Jest to sprzęt o nieograniczonych możliwościach dopasowania ćwiczeń do potrzeb zawodnika. Trening refleksu umożliwia rozgrywkę dla wszystkich sportowców niezależnie od warunków fizycznych. Nowa opcja ustawienia przycisków pozwala na szybkie dopasowanie Simflexa do wzrosku. Symulator refleksu ma opcję pokazywania tej samej mapy przycisków by testować sportowców w jednakowych warunkach gry. Opcja ta przydaje się w czasie testów zawodników, rekrutacjach, zawodach.
http://www.refleksomierz.pl
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008