Recenzje
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Kajaki

Kajaki

Kajaki
Spływy kajakowe to twój żywioł, hobby, pasja a może po prostu chcesz zobaczyć jak to jest? Przy pomocy AS-TOUR możesz odbyć spływy kajakowe w miejscach jak Bory Tucholskie, Mazury, Suwalszczyzna. Prowadzimy wypożyczalnie kajaków, realizujemy spływy kajakowe zorganizowane a także spersonalizowane. W spływach indywidualnych to Państwo podejmuja decyzję o wyborze sprzętu: termin / trasa / kajaki / kanoe. Rzeki jakie poznasz z naszą pomocą to: Rospuda, Krutynia, Łyna, Pisa, Czarna Hańcza, Biebrza, Wda, Brda. Nie musisz mieć swojego sprzętu - nasz wynajem kajaków posiada ogromny wybór. Zapraszamy wszystkich wielbicieli spływów kajakami oraz osoby początkujące.
http://www.splywy.pl

Czarter na Warcie

Czarter na Warcie
Możliwość spędzenia wakacji pośród przyrody fascynuje większość z nas. Jednak możliwość ta połączona z posiadaniem luksusowej łódki, to coś po prostu wspaniałego. Dzięki firmie rejsynawarcie.pl mogą Państwo tanio wykupić pobyt bezpośrednio na hauseboat. Jest to chyba najlepszy sposób na spędzenie czas podczas letnich dni urlopowych. Wspaniała okolica oraz bogata oferta firmy to tylko niektóre zalety. Sama Warta jest w tych miejscach po prostu wspaniała i trzeba o tym powiedzieć otwarcie, każdy powinien ją zobaczyć.
http://rejsynawarcie.pl

Spływ kajakowy Świder

Spływ kajakowy Świder
Zapraszamy na [url=http://kajaki-swider.pl/]spływy kajakowe[/url] po rzece Świder. Nasze kajaki wykonane są z mocnego polietylenu. Składane, wygodne siedziska (z uchwytem na napój) ułatwiają wsiadanie, wysiadanie a także zapakowanie bagażu. Aluminiowe wiosła powleczone są antypoślizgową osłoną zapewniającą pewny uchwyt. Dla zapewnienia bezpieczeństwa oferujemy atestowane kamizelki asekuracyjne. Nasza wypożyczalnia znajduje się w odległości 25 km od Warszawy, przy trasie Warszawa – Lublin w miejscowości Otwock – Wólka Mlądzka.
http://kajaki-swider.pl/UrbiCMS 2008