Recenzje
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe (372) , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Busy polska dania. Busy polska dania (879)
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów

Wyszukaj stronę        

Kajaki

Kajaki

Kajaki
Spływy kajakowe to twój żywioł, hobby, pasja a może po prostu chcesz zobaczyć jak to jest? Przy pomocy AS-TOUR możesz odbyć spływy kajakowe w miejscach jak Bory Tucholskie, Mazury, Suwalszczyzna. Prowadzimy wypożyczalnie kajaków, realizujemy spływy kajakowe zorganizowane a także spersonalizowane. W spływach indywidualnych to Państwo podejmuja decyzję o wyborze sprzętu: termin / trasa / kajaki / kanoe. Rzeki jakie poznasz z naszą pomocą to: Rospuda, Krutynia, Łyna, Pisa, Czarna Hańcza, Biebrza, Wda, Brda. Nie musisz mieć swojego sprzętu - nasz wynajem kajaków posiada ogromny wybór. Zapraszamy wszystkich wielbicieli spływów kajakami oraz osoby początkujące.
http://www.splywy.pl

Czarter na Warcie

Czarter na Warcie
Możliwość spędzenia wakacji pośród przyrody fascynuje większość z nas. Jednak możliwość ta połączona z posiadaniem luksusowej łódki, to coś po prostu wspaniałego. Dzięki firmie rejsynawarcie.pl mogą Państwo tanio wykupić pobyt bezpośrednio na hauseboat. Jest to chyba najlepszy sposób na spędzenie czas podczas letnich dni urlopowych. Wspaniała okolica oraz bogata oferta firmy to tylko niektóre zalety. Sama Warta jest w tych miejscach po prostu wspaniała i trzeba o tym powiedzieć otwarcie, każdy powinien ją zobaczyć.
http://rejsynawarcie.pl

Spływ kajakowy Świder

Spływ kajakowy Świder
Zapraszamy na [url=http://kajaki-swider.pl/]spływy kajakowe[/url] po rzece Świder. Nasze kajaki wykonane są z mocnego polietylenu. Składane, wygodne siedziska (z uchwytem na napój) ułatwiają wsiadanie, wysiadanie a także zapakowanie bagażu. Aluminiowe wiosła powleczone są antypoślizgową osłoną zapewniającą pewny uchwyt. Dla zapewnienia bezpieczeństwa oferujemy atestowane kamizelki asekuracyjne. Nasza wypożyczalnia znajduje się w odległości 25 km od Warszawy, przy trasie Warszawa – Lublin w miejscowości Otwock – Wólka Mlądzka.
http://kajaki-swider.pl/

Spływy pontonem po Dunajcu

Spływy pontonem po Dunajcu
Spływy pontonem po Dunajcu to jedna z największych i najprzyjemniejszych atrakcji w tym regionie Małopolski. Oferujemy trasy ciekawe przyrodniczo, zarówno spokojne jak i z lekką nutą adrenaliny. Spływ pontonem to idealna forma rozrywki dla każdego, a w szczególności dla rodzin z dziećmi! Spływy pontonem po Dunajcu są również często wybierane przez firmy organizujące wyjazdy integracyjne. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników spływów pontonami, jak również osoby początkujące. Gwarantujemy doskonałą zabawę na świeżym powietrzu w otoczeniu przepięknych i malowniczych krajobrazów okolic Dunajca.
http://pontonydunajcem.pl/UrbiCMS 2008