Recenzje
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        

Organizacja imprez

agencja eventowa attis

agencja eventowa attis
Bogaty asortyment naszych urządzeń rekreacyjnych to gwarancja uśmiechu każdego dziecka i dorosłego, to gwarancja udanej zabawy i sporej dawki adrenaliny, podczas zdrowej i bezpiecznej rywalizacji. Spróbujcie swoich sił w turnieju bangee run, zorbingu czy w skakaniu na dmuchanych rurach, a odkryjecie, że dmuchańce to nie tylko zabawa dla najmłodszych Nie zapominamy oczywiście o dzieciach – to dla nich i dla ich uśmiechu i radości – posiadamy w naszym asortymencie dmuchane zamki zjeżdżalnie, suche baseny z piłeczkami, zamki do skakania, ścianki wspinaczkowe i wiele, wiele innych, na których z całą pewnością wyładują nadmiar dziecięcej energii
http://agencja-eventowa-attis.pl/

Pokazy Barmańskie - Barcocktail

Pokazy Barmańskie - Barcocktail
Propozycji na to jak zadowolić swoich gości weselnych jest sporo. Wiele miesięcy przygotowań przed tym szczególnym wydarzeniem nie może przecież pójść na marne. Jedną z częściej wybieranych przez przyszłych małżonków niespodzianek jest specjalistyczna obsługa barmańska. A w tej dziedzinie najlepsi są bartenderzy z firmy Barcocktail, która jest jedną z najstarszych w Polsce w tej dziedzinie. Ich praca nie opiera się jedynie na tym, by przygotować smaczne i atrakcyjnie prezentujące się koktajle. Do tego zabawiają oni Twoich gości rozmową, bardzo efektownymi pokazami barmańskimi, a czasem nawet nauką niektórych trików barmańskich. Czy ktoś z nas nie byłby zachwycony mając szansę spróbować tego wszystkiego?
http://barcocktail.pl

ZWARIOWANE ROWERY to mega atrakcja

ZWARIOWANE ROWERY to mega atrakcja
ZWARIOWANE ROWERY to niesamowita atrakcja na event rowerowy lub imprezy dla dzieci. Nasze zabawy i dziwny rower dostarczą Twoim znajomym całe mnóstwo zabawy i solidną dawkę pozytywnej i zwariowanej energii. Podczas eventu zapewniamy wystrzałowe stanowisko, które wyposażone będzie m.in. rowerowe miasteczko ruchu drogowego. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to dopiero początek. Najfajniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi pojazdami nie jest łatwe. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie sam chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne pojazdy.
http://zwariowanerowery.pl

Edukacyjna atrakcja na piknik

Edukacyjna atrakcja na piknik
Symulator zderzenia to jedna z najlepszych edukacyjnych atrakcji na każdy event. Wszyscy którzy skorzystali z symulatora zderzenia nabierają respektu do szybkiej jazdy i utwierdzają się w przekonaniu, że warto prawidłowo zapinać pasy. Wynajem i szkolenie z użyciem symulatora zderzenia jest w stanie trwale zwiększyć bezpieczeństwo przeszkolonych uczestników. Instruktor za pomocą symulatora zderzeń zwraca uwagę na wiele zaniedbywanych aspektów w czasie codziennej jazdy samochodem. Posiadamy jedyny symulator zderzeń w Polsce z regulowaną prędkością zderzenia.
http://www.symulatorzderzenia.pl

Powiązanie pikniku i nauki

Powiązanie pikniku i nauki
Safety day to rewelacyjna inicjatywa, która przynajmniej raz do roku powinna odbywać się w każdej firmie. Bezpieczeństwo pracowników jest sprawą najważniejszą. Udział każdego człowieka w dniu bezpieczeństwa znacząco zwiększa jego bezpieczeństwo i redukuje zagrożenia w pracy. Około 85 % wszystkich wypadków ma miejsce w firmach które nie organizują dnia bezpieczeństwa. Dzień Bezpieczeństwa to najlepszy pomysł na zorganizowanie edukacyjnej imprezy w Twoim przedsiębiorstwie. Pamiętamy również o osobach starszych i niepełnosprawnych. Dzień Bezpieczeństwa to okazja, by przekonać się jak ciężko zapewnić im bezpieczeństwo.
http://www.dzienbezpieczenstwa.com.plUrbiCMS 2008