Recenzje
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Imprezy

Galeria Sulmin - wesele Gdynia

Galeria Sulmin - wesele Gdynia
Polowanie na perfekcyjną salę weselną może być naprawdę trudnym i czasochłonnym zadaniem. Wybór jest wielki, lecz ogromna jest także konkurencja pomiędzy poszczególnymi parami przyszłych małżonków, którzy zdają sobie sprawę z tego, że kto pierwszy, ten ma wymarzone wesele. Nic więc dziwnego, iż miejsca takie jak Galeria Sulmin rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Piękne wnętrza, wspaniałe okoliczności przyrody oraz specjalistyczna obsługa całego wesela sprawiają, że przyjęcia organizowane w tym miejscu są zawsze wyjątkowo udane, a zarówno państwo młodzi, jak i ich goście cieszą się cudownymi wspomnieniami. Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje. Ponadto zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
http://www.galeriasulmin.pl

Dziwne rowery -wystrzałowa atrakcja

Dziwne rowery -wystrzałowa atrakcja
ZWARIOWANE ROWERY to odjechana atrakcja na eventy oraz imprezy integracyjne. Nasze zabawy i dziwne rowery dostarczą Twoim klientom całe mnóstwo rozrywki i sporą dawkę pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu przygotujemy wystrzałowe stanowisko, które wyposażone jest m.in. w wiele różnych niekonwencjonalnych rowerów. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to dopiero początek. Najfajniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi pojazdami nie jest proste.
http://www.zwariowanerowery.pl

Poznaj tajniki idealnego show

Poznaj tajniki idealnego show
Ważnym miejscem imprezy jest mobilna scena. Impreza plenerowa pod marką bezpieczny weekend będzie doskonałym prezentem dla widzów. Wiele przedsiębiorstw decyduje się na wynajem symulatorów robiąc szkolenia bhp. Komora dymowa jest często wykorzystywana na pokazach. Jedyna w Polsce mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do ćwiczenia technik jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych. Płyta poślizgowa jest wykorzystywana na szkoleniach z tematyki bezpiecznej jazdy. Pomysłowym urządzeniem zachęcającym do zapinania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania.
http://polskievent.pl

O!Polish Boys - dj wodzirej Śląsk

O!Polish Boys - dj wodzirej Śląsk
O!Polish Boys – profesjonalni „rozkręcacze” imprez! Od kilkunastu lat specjalizujemy się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez – od klasycznych wesel i studniówek, po imprezy organizowane dla pracowników zakładów pracy. Jesteśmy mistrzowskimi wodzirejami, których wieloletnie doświadczenie jako prezenterzy muzyczni sprawia, że wydarzenia w których uczestniczymy to świetna zabawa! Nasz DJ to prawdziwy znawca muzyki, który wie, jakie piosenki najlepiej rozruszają towarzystwo. Dysponujemy najlepszym sprzętem nagłaśniającym oraz oświetleniowym.
http://www.opolish.pl

Tworzenie wyjazdu integracyjnego

Tworzenie wyjazdu integracyjnego
Nasza firma zajmuje się całościową organizacją eventów. Organizacja eventów jest ciekawym procesem, w którym rewelacyjnie odnajduje się Sunset Event. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne organizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych wykorzystujemy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i bardzo dobrze nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci. Piknik firmowy oraz organizacja eventów to idealne zadanie dla kreatywnej agencji eventowej z Wrocławia.
http://sunsetevent.plUrbiCMS 2008