Recenzje
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.

Wyszukaj stronę        

Quilling

Quilling

Quilling
Zapraszam na bloga, gdzie prezentują swoją pasję, jaką są ozdoby wykonywane z papieru w technice quilling. Quilling jest to bardzo prosta, ale pracochłonna metoda polegająca na zwijania i łączeniu ze sobą papierowych pasków. Zapraszam.
http://papierki-quilling.blogspot.com

Quilling

Quilling
Blog rękodzielniczy poświęcony technice quilling. Metoda ta jest najczęściej stosowana przy tworzeniu ozdób świątecznych, różnego rodzaju choinek, bombek czy gwiazdek. Na blogu prezentowane są prace wykonywane w tej technice. Zapraszam.
http://papierki.blox.pl

Quilling

Quilling
Quilling to technika polegająca na łączeniu ze sobą papierowych pasków, które tworzoną różnorodne kształty. Zapraszam na bloga, którego autorka specjalizuje się w tworzeniu ozdób w tej pracochłonnej technice. Zapraszamy.
http://moj-quilling.blog.pl

Atelier Iwony

Atelier Iwony
Ręcznie robione zaproszenia ślubne, kartki okolicznościowe, dekoracje papierowe na ślub i wesele, etykiety, albumy, pudełka, podziękowania dla Rodziców, Świadków, Chrzestnych. Oferujemy ręcznie robione, personalizowane i unikatowe zaproszenia, stworzenie nowego projektu na zamówienie według Waszych wytycznych jest całkowicie darmowe. Jest możliwość umówienia się na spotkanie w celu zobaczenia szablonów na żywo. Zapraszamy do kontaktu, w ofercie także kartki na wszelkie okazje, urodzinowe, imieninowe, na chrzest, na komunię, na wieczory panieńskie i kawalerskie, itd.
http://atelieriwony.blogspot.comUrbiCMS 2008