Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        

Sutasz

Sutasz

Sutasz
Sutasz, to technika tworzenia bardzo eleganckie i kolorowej biżuterii. Zapraszam na bloga, na którym prezentuję tworzoną przez siebie biżuterię sutasz. Znajdziesz tutaj bransoletki, naszyjniki oraz kolczyki. Zapraszam.
http://pasja-sutasz.blogspot.com

Sutasz

Sutasz
Zapraszamy na fotobloga, który poświęcony jest tworzeniu biżuterii sutasz. Sutasz, to technika tworzenia biżuterii z delikatnych sznurków ze sztucznego jedwabiu lub wiskozy. Na blogu można podziwiać prace wykonane w tej trudnej i pracochłonnej technice. Zapraszamy.
http://kolorowysutasz.blox.pl

Sutasz

Sutasz
Blog sutasz, to miejsce dla wszystkich, którzy kochają piękną i oryginalną biżuterię. Na blogu prezentowane są kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki tworzone w technice sutasz. Wszystko zrobione z bardzo dużym zmysłem smaku i należytą starannością. Zapraszamy.
http://zakrecony-sutasz.blog.onet.pl

Inspirello

Inspirello
Zapraszamy do serwisu rękodzielniczego, z którego można nauczyć się tworzenia biżuterii i ozdób w kilkunastu różnych technikach. Uczymy za pomocą prostych tutoriali video w takich technikach, jak decoupage, sutasz, makrama i wiele innych. Zapraszamy.
http://www.inspirello.pl

Sutasz

Sutasz
Djenka - to projektantka biżuterii, której specjalnością jest biżuteria sutasz. Na blogu znaleźć można prace, które tworzy, czyli kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Na blogu znaleźć można też linki do galerii, które sprzedają prace Djenki. Zapraszamy.
http://djenkowo.blogspot.com

Sutasz - blog

Sutasz - blog
Blog sutasz, to miejsce dla wszystkich którzy kochają rękodzieło. Autorka bloga, to twórca biżuterii w technice sutasz, czyli kolorowe sznurki pozszywane ze sobą i okalające różnego rodzaju kamienie naturalne lub koraliki. Zapraszam na bloga.
http://haft-sutasz.blogspot.comUrbiCMS 2008