Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Korepetycje. Proponujemy Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !

Wyszukaj stronę        

Sutasz

Sutasz

Sutasz
Sutasz, to technika tworzenia bardzo eleganckie i kolorowej biżuterii. Zapraszam na bloga, na którym prezentuję tworzoną przez siebie biżuterię sutasz. Znajdziesz tutaj bransoletki, naszyjniki oraz kolczyki. Zapraszam.
http://pasja-sutasz.blogspot.com

Sutasz

Sutasz
Zapraszamy na fotobloga, który poświęcony jest tworzeniu biżuterii sutasz. Sutasz, to technika tworzenia biżuterii z delikatnych sznurków ze sztucznego jedwabiu lub wiskozy. Na blogu można podziwiać prace wykonane w tej trudnej i pracochłonnej technice. Zapraszamy.
http://kolorowysutasz.blox.pl

Sutasz

Sutasz
Blog sutasz, to miejsce dla wszystkich, którzy kochają piękną i oryginalną biżuterię. Na blogu prezentowane są kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki tworzone w technice sutasz. Wszystko zrobione z bardzo dużym zmysłem smaku i należytą starannością. Zapraszamy.
http://zakrecony-sutasz.blog.onet.pl

Inspirello

Inspirello
Zapraszamy do serwisu rękodzielniczego, z którego można nauczyć się tworzenia biżuterii i ozdób w kilkunastu różnych technikach. Uczymy za pomocą prostych tutoriali video w takich technikach, jak decoupage, sutasz, makrama i wiele innych. Zapraszamy.
http://www.inspirello.pl

Sutasz

Sutasz
Djenka - to projektantka biżuterii, której specjalnością jest biżuteria sutasz. Na blogu znaleźć można prace, które tworzy, czyli kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Na blogu znaleźć można też linki do galerii, które sprzedają prace Djenki. Zapraszamy.
http://djenkowo.blogspot.com

Sutasz - blog

Sutasz - blog
Blog sutasz, to miejsce dla wszystkich którzy kochają rękodzieło. Autorka bloga, to twórca biżuterii w technice sutasz, czyli kolorowe sznurki pozszywane ze sobą i okalające różnego rodzaju kamienie naturalne lub koraliki. Zapraszam na bloga.
http://haft-sutasz.blogspot.comUrbiCMS 2008