Recenzje
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Dowcipy

Śmieszne dowcipy, super kawały!

Śmieszne dowcipy, super kawały!
Dobra zabawa nie jedno ma imię! Dzięki Kinyen.pl będziesz mógł (albo mogła Droga Damo :) poznać czym są dobre dowcipy, zabawne żarty oraz śmieszne teksty. W każdym momencie możesz dodać coś nowego i to bez logowania. Dla osób żadnych ciągłych dostaw nowej rozrywki dostępny jest kanał RSS, gadżety na iGoogle oraz wersja na telefony komórkowe.
http://www.kinyen.pl

Humor

Humor
Lubisz się śmiać? Rozpocznij dzień od porcji dużego żartu! Na naszej stronie znajdziesz masę śmiesznych dowcipów skategoryzowanych w masę kategorii takich jak o Jasiu i wiele innych. Czytaj żarty, komentuj je i oceniaj. Sprawdź co podoba się innym, posortuj dowcipy po ich sławie i ilości komentarzy. Dowiedz się co o nich myślą użytkownicy naszego serwisu rozrywkowego. Wejdź na joketown.pl, na naczelny porządny serwis rozrywkowy ze zabawnymi dowcipami na każdą okazję. Pamiętaj, że chichot to zdrowie, więc pośmiej się z nami. Jeśli masz wolę, możesz podesłać nam swoje sugestie. Zapraszamy!.
http://www.joketown.pl

Śmieszne filmy

Śmieszne filmy
Zaproszam na nową stronę z dużą dawką humoru. Śmieszne filmy doskonale poprawią humor każdemu i o każdej porze dnia i nocy. Jak wiadomo śmiech to zdrowie, więc śmieszne filmy włącz sobie na lekarstwo.
http://smieszne.net.pl/

Prodemoty

Prodemoty
Śmieszne, zabawne i demotywujące obrazki i filmiki które z pewno poprawią ci humor. Zapenimy ci codzienny i świeży dopływ najlepszej dawki śmiechu. Wybieramy tylko najlepsze materiały !!! Wejdź i przekonaj się sam jak odjazdowa jest ta strona :-)
http://www.prodemoty.pl

Rozrywka

Rozrywka
Portal rozrywko groteskowy na którym są nazbierane najzabawniejsze i najciekawsze zdjęcia i filmiki. Do tego znajduje się tutaj kolosalna baza gratisowych gier, jakie potrafią porwać nawet na parę godzin. Jeśliby duża porcja humoru Ci nie starczyła a jesteś dorosłym użytkownikiem, to dla Ciebie prócz tego mamy wielki zestaw zmysłowych zdjęć i filmów, dla chłopów jak i dla mężatki. Posiadasz masę wolnego czasu, ujarzmiła Cię nuda, LuckyCrown zagwarantuje Ci najlepszą zabawę w sieci. Serdecznie ZAPRASZAM L.C.!!!
http://luckycrown.ovh.org

Typowy Seba strona z humorem

Typowy Seba strona z humorem
Typowy Seba to www dla jednostek obdarzony wyobraźnią, które chcą podzielić się własnymi dowcipami, kawałami czy żartami z innymi. TypowySeba to strona w charakterze demotywatory. Dostarczam wiele zabawy i uśmiechu. Można dorzucać swoje różne demoty, śmieszne zdjęcia lub teksty z życie wzięte czy zasłyszane na podwórku. Można też zamieszczać teksty typu typowa babcia i typowy ojciec. Na stronie można oddawać głos na najlepszego demotywatora, śmieszne zdjęcie dzięki temu ciekawe kawały będą promowane.
http://typowyseba.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008