Recenzje
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Dowcipy

Śmieszne dowcipy, super kawały!

Śmieszne dowcipy, super kawały!
Dobra zabawa nie jedno ma imię! Dzięki Kinyen.pl będziesz mógł (albo mogła Droga Damo :) poznać czym są dobre dowcipy, zabawne żarty oraz śmieszne teksty. W każdym momencie możesz dodać coś nowego i to bez logowania. Dla osób żadnych ciągłych dostaw nowej rozrywki dostępny jest kanał RSS, gadżety na iGoogle oraz wersja na telefony komórkowe.
http://www.kinyen.pl

Humor

Humor
Lubisz się śmiać? Rozpocznij dzień od porcji dużego żartu! Na naszej stronie znajdziesz masę śmiesznych dowcipów skategoryzowanych w masę kategorii takich jak o Jasiu i wiele innych. Czytaj żarty, komentuj je i oceniaj. Sprawdź co podoba się innym, posortuj dowcipy po ich sławie i ilości komentarzy. Dowiedz się co o nich myślą użytkownicy naszego serwisu rozrywkowego. Wejdź na joketown.pl, na naczelny porządny serwis rozrywkowy ze zabawnymi dowcipami na każdą okazję. Pamiętaj, że chichot to zdrowie, więc pośmiej się z nami. Jeśli masz wolę, możesz podesłać nam swoje sugestie. Zapraszamy!.
http://www.joketown.pl

Śmieszne filmy

Śmieszne filmy
Zaproszam na nową stronę z dużą dawką humoru. Śmieszne filmy doskonale poprawią humor każdemu i o każdej porze dnia i nocy. Jak wiadomo śmiech to zdrowie, więc śmieszne filmy włącz sobie na lekarstwo.
http://smieszne.net.pl/

Prodemoty

Prodemoty
Śmieszne, zabawne i demotywujące obrazki i filmiki które z pewno poprawią ci humor. Zapenimy ci codzienny i świeży dopływ najlepszej dawki śmiechu. Wybieramy tylko najlepsze materiały !!! Wejdź i przekonaj się sam jak odjazdowa jest ta strona :-)
http://www.prodemoty.pl

Rozrywka

Rozrywka
Portal rozrywko groteskowy na którym są nazbierane najzabawniejsze i najciekawsze zdjęcia i filmiki. Do tego znajduje się tutaj kolosalna baza gratisowych gier, jakie potrafią porwać nawet na parę godzin. Jeśliby duża porcja humoru Ci nie starczyła a jesteś dorosłym użytkownikiem, to dla Ciebie prócz tego mamy wielki zestaw zmysłowych zdjęć i filmów, dla chłopów jak i dla mężatki. Posiadasz masę wolnego czasu, ujarzmiła Cię nuda, LuckyCrown zagwarantuje Ci najlepszą zabawę w sieci. Serdecznie ZAPRASZAM L.C.!!!
http://luckycrown.ovh.org

Typowy Seba strona z humorem

Typowy Seba strona z humorem
Typowy Seba to www dla jednostek obdarzony wyobraźnią, które chcą podzielić się własnymi dowcipami, kawałami czy żartami z innymi. TypowySeba to strona w charakterze demotywatory. Dostarczam wiele zabawy i uśmiechu. Można dorzucać swoje różne demoty, śmieszne zdjęcia lub teksty z życie wzięte czy zasłyszane na podwórku. Można też zamieszczać teksty typu typowa babcia i typowy ojciec. Na stronie można oddawać głos na najlepszego demotywatora, śmieszne zdjęcie dzięki temu ciekawe kawały będą promowane.
http://typowyseba.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008