Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Nauka jazdy

nauka jazdy tychy

nauka jazdy tychy
OSK Jacek oferuje kursy i szkolenia przygotowujące do zdania egzaminów na prawo jazdy w Tychach. Rozumiemy jak stresująca może być nauka prowadzenia pojazdem, dlatego proponujemy szkolenia w miłej atmosferze. Zapewniamy wszelkie pomoce dydaktyczne, a nauka odbywa się na samochodach identycznych jak na egzaminie państwowym.
http://www.oskjacek.pl

Tajniki doskonalenia techniki jazdy

Tajniki doskonalenia techniki jazdy
Zastanawiasz się nad zrobieniem prawa jazdy? Z osk Cargo kurs na przewóz materiałów niebezpiecznych - ADR. Jaworzno posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców. Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to nazwane, jako szkolenia kierowców, które organizowane są, co jakiś czas. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
http://www.oskcargo.pl

Prawo jazdy Lublin

Prawo jazdy Lublin
Szkoła nauki jazdy Siddha stawia na najwyższą jakość szkolenia przyszłych kierowców. Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii B oraz A i A1 oraz dodatkowe jazdy doszkalające i uzupełniające. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji Lublina. Kadra instruktorów dokłada wszelkich starań aby każdy kursant został jak najlepiej przygotowany do egzaminu państwowego. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Sądowej w celu zapoznania się z warunkami nauki jazdy jakie proponujemy.
http://siddha.pl

Szkoła jazdy Olsztyn

Szkoła jazdy Olsztyn
Funkcjonująca na obszarze Olsztyna szkoła nauki jazdy Campus to trafny wybór dla każdego, komu zależy na szybkim zyskaniu wymarzonych uprawnień. Dowodzi tego przyznana w 2010 roku nagroda w kategorii „Zdawalność”. Mający wieloletni staż, kompetentni nauczyciele oferują zajęcia w samochodach Fiat Punto III i Fiat Grande Punto. Kursanci mają do dyspozycji oświetlony plac manewrowy, a ponadto doskonale wyposażoną salę dydaktyczną. Wszyscy otrzymują bezpłatne materiały szkoleniowe.
http://www.campus.olsztyn.pl/

Przyjdź na nasz pokaz dachowania

Przyjdź na nasz pokaz dachowania
Symulator dachowania samochodu dokładnie pokazuje położenie samochodu po wypadku, w którym doszło do dachowania. Symulator dachowania został specjalnie stworzony dla przyszłych kierowców, którzy pragną zdobyć umiejętność znalezienia się w takich warunkach. Symulator pokazuje następstwa nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów oraz braku zabezpieczenia przedmiotów w pojeździe. Dostęp do symulatora możemy zrealizować poprzez wypożyczenie symulatora dachowania u nas.
http://www.symproevents.pl

Posiadamy ofertę do O.S.K.

Posiadamy ofertę do O.S.K.
Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie posiadasz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Jeżeli podpiszesz z nami umowę, zagwarantujemy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, specjalistyczną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator samochodu ciężarowego w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.
http://www.coos.pl
<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008