Recenzje
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Złomowanie pojazdów

Autozłom Katowice Śląsk

Autozłom Katowice Śląsk
Stacja demontażu pojazdów w Żorach istnieje od 2003 r. Działamy na podstawie Decyzji Wojewody Śląskiego ŚR.II.6620-22/55/2/05, Upoważnienie nr 68 Wojewody Śląskiego. Przyjmujemy do złomowania każdy pojazd wycofany z eksploatacji. Istnieje możliwość bezpłatnego przechowania pojazdu na naszym terenie.
http://www.zlomzory.pl

koszt rejestracji samochodu

koszt rejestracji samochodu
Na blogu znajdą Państwo info o podstawowych obowiązkach każdego właściciela pojazdu (samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych). Informacje na blogu dotyczą takich czynności jak rejestracja, przerejestrowanie i wyrejestrowanie samochodu – w tym złomowanie pojazdów.
http://www.wyrejestrowanie-samochodu.pl/

złomowanie aut warszawa

złomowanie aut warszawa
Spółka AUTOKASACJA została utworzona w 1993 roku. Podstawową aktywnością firmy jest recykling samochodów, sprzedaż starszych części zamiennych oraz kasacja zniszczonych pojazdów. Poszczególne zadania wykonywane są kompleksowo, załatwiane są niezbędne papiery i przekazywane są informację do wydziału komunikacji. Spółka posiada duże zaplecze nowoczesnego sprzętu do demontażu aut oraz własne lawety co umożliwia odbiórpojazdu od klienta, często ta usługa jest świadczona gratis.
http://autokasacja24h.pl/

Autowraki.pl

Autowraki.pl
Nasz serwis to baza ogłoszeń przedsiębiorstw zajmujących się pośrednictwem w handlu pojazdami uszkodzonymi, jak i posiadamy ogłoszenia od osób prywatnych, sprzedających swoje samochody powypadkowe i uszkodzone. To przestrzeń skutecznego handlu w różnych kategoriach motoryzacyjnych, to nie tylko pojazdy samochodowe i motocykle, ale również maszyny budowlane, rolnicze i dużo innych. Nie zapominamy także o pasjonatach samochodów zabytkowych, wyjątkowych czy klasycznych.
http://autowraki.pl

MOTO-CENTRUM

MOTO-CENTRUM
Stacja demontażu pojazdów Moto-Centrum zapewni przedsiębiorcom możliwość wywiązania się z ustawowego obowiązku tworzenia sieci zbierania pojazdów. Przepis ten dotyczy firm, importujących auta z zagranicy. Za brak posiadania sieci, grożą wysokie kary finansowe. Przyjęcie naszej umowy, gwarantuje utworzenie opisywanej sieci. Proponujemy zainteresowanym symboliczną stawkę – 1 PLN od sprowadzanego auta. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wzór umowy i inne rady, które pomogą zrealizować wszelkie urzędowe procedury związane z siecią. Z Moto-Centrum, bez obaw będą Państwo mogli wciąż prowadzić firmę ściągające auta z innych krajów.
http://siec-motocentrum.plUrbiCMS 2008