Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Złomowanie pojazdów

Autozłom Katowice Śląsk

Autozłom Katowice Śląsk
Stacja demontażu pojazdów w Żorach istnieje od 2003 r. Działamy na podstawie Decyzji Wojewody Śląskiego ŚR.II.6620-22/55/2/05, Upoważnienie nr 68 Wojewody Śląskiego. Przyjmujemy do złomowania każdy pojazd wycofany z eksploatacji. Istnieje możliwość bezpłatnego przechowania pojazdu na naszym terenie.
http://www.zlomzory.pl

koszt rejestracji samochodu

koszt rejestracji samochodu
Na blogu znajdą Państwo info o podstawowych obowiązkach każdego właściciela pojazdu (samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych). Informacje na blogu dotyczą takich czynności jak rejestracja, przerejestrowanie i wyrejestrowanie samochodu – w tym złomowanie pojazdów.
http://www.wyrejestrowanie-samochodu.pl/

złomowanie aut warszawa

złomowanie aut warszawa
Spółka AUTOKASACJA została utworzona w 1993 roku. Podstawową aktywnością firmy jest recykling samochodów, sprzedaż starszych części zamiennych oraz kasacja zniszczonych pojazdów. Poszczególne zadania wykonywane są kompleksowo, załatwiane są niezbędne papiery i przekazywane są informację do wydziału komunikacji. Spółka posiada duże zaplecze nowoczesnego sprzętu do demontażu aut oraz własne lawety co umożliwia odbiórpojazdu od klienta, często ta usługa jest świadczona gratis.
http://autokasacja24h.pl/

Autowraki.pl

Autowraki.pl
Nasz serwis to baza ogłoszeń przedsiębiorstw zajmujących się pośrednictwem w handlu pojazdami uszkodzonymi, jak i posiadamy ogłoszenia od osób prywatnych, sprzedających swoje samochody powypadkowe i uszkodzone. To przestrzeń skutecznego handlu w różnych kategoriach motoryzacyjnych, to nie tylko pojazdy samochodowe i motocykle, ale również maszyny budowlane, rolnicze i dużo innych. Nie zapominamy także o pasjonatach samochodów zabytkowych, wyjątkowych czy klasycznych.
http://autowraki.pl

MOTO-CENTRUM

MOTO-CENTRUM
Stacja demontażu pojazdów Moto-Centrum zapewni przedsiębiorcom możliwość wywiązania się z ustawowego obowiązku tworzenia sieci zbierania pojazdów. Przepis ten dotyczy firm, importujących auta z zagranicy. Za brak posiadania sieci, grożą wysokie kary finansowe. Przyjęcie naszej umowy, gwarantuje utworzenie opisywanej sieci. Proponujemy zainteresowanym symboliczną stawkę – 1 PLN od sprowadzanego auta. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wzór umowy i inne rady, które pomogą zrealizować wszelkie urzędowe procedury związane z siecią. Z Moto-Centrum, bez obaw będą Państwo mogli wciąż prowadzić firmę ściągające auta z innych krajów.
http://siec-motocentrum.plUrbiCMS 2008