Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Diagnostyka

Przeglądy rejestracyjne Bydgoszcz

Przeglądy rejestracyjne Bydgoszcz
Wykonujemy wszystkie rodzaje przeglądów dla wszystkich typów pojazdów. Stacja działa w Fordonie w Bydgoszczy od sierpnia 2009 roku. Lokalizacja: ul. Berlinga 22 róg Kleeberga Bydgoszcz - Fordon, obok Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ZUS, wydziału komunikacji, przychodni SANITAS. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajduje się m.in. aktualny cennik przeglądów oraz zdjęcia z budowy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Zapraszamy na przeglądy rejestracyjne – sprawny samochód to bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.
http://www.przeglady-fordon.pl

Reklama w Internecie

Reklama  w Internecie
Strefa ADwords interaktywna agencja reklamowa działająca na rynku Polski i Wielkiej Brytanii. Google AdWords to doskonały sposób promocji, pozwalający na prezentację oferty w chwili kiedy klient poszukuje określonych produktów i usług Kampania Google Adwords to najszybszy i najskuteczniejszy sposób dostarczenia informacji do właściwych osób. Jest to również wyjątkowe narzędzie promowania handlu elektronicznego ( e-commerce ). Natychmiast po uruchomieniu, reklamy Twoich usług lub produktów mogą wyświetlać się na Pierwszej Pozycji Listy Wyszukiwań.
http://www.strefa-adwords.pl/

Warsztat samochodowy Wrocław

Warsztat samochodowy Wrocław
Usuwamy awarie mechaniczne i elektroniczne, zarówno w pojazdach wyprodukowanych kilka dekad temu, jak i w świeżo wypuszczonych na rynek. Nasz zespół oferuje kompetentną diagnostykę samochodową silników, układów paliwowych, ABS, ESP, TC, układów gaźnikowych i monowtrysków. Mamy w asortymencie części od znanych producentów: BOSCH, BREMBO, TEXTAR, RUVILLE, FEBLK&N, VALEO, LUK, MANN, PURLUX, SASIC, FILTRON itp. NASO ? warsztat samochodowy we Wrocławiu.
http://www.autoserwisnaso.pl

Autocentrum Piotrowski

Autocentrum Piotrowski
Auto Centrum Marcin Piotrowski to nowoczesny zakład, który prowadzi naprawy samochodów osobowych wszystkich marek oraz ciężarowych do 3,5 tony. Oferujemy pełną obsługę serwisową obejmującą m.in.: mechanikę pojazdów, diagnostykę i naprawy z zakresu elektroniki samochodowej, naprawy blacharsko-lakiernicze, obsługę flot samochodowych Klienta (w tym obsługę "door to door"), przeglądy samochodów przed zakupem, naprawy i serwis klimatyzacji, całodobową pomoc drogową, serwis felg i ogumienia, wymianę i przechowywanie opon. Na czas naprawy dajemy samochody zastępcze.
http://autocentrumpiotrowski.pl

przeglądy rejestracyjne

przeglądy rejestracyjne
Przeglądy rejestracyjne to nieodłączny element życia każdego pojazdu. Stacja diagnostyczna przy firmie AUTOZAK w Kędzierzynie-Koźlu świadczy usługi przeglądów rejestracyjnych samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i innych, a także przeprowadza różne usługi warsztatowe. Ponadto AUTOZAK działa w takich dziedzinach jak usługi dźwigowe czy transport cysternami.
http://www.autozak.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008