Recenzje
pisanie prac inżynierskich. pisanie prac inżynierskich (685)
Pisanie prac rachunkowość. Pisanie prac rachunkowość (591)
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów

Wyszukaj stronę        

Agencje artystyczne

Agencja Artystyczna

Agencja Artystyczna
Agencja artystyczna Impresariat zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych, imprez firmowych, imprez kabaretowych oraz koncertów . Gwarantujemy doskonałą zabawę z takimi kabaretami jak: kabaret pod Wyrwigroszem, kabaret Otto, kabaret Łowcy.B, kabaret Moralnego Niepokoju, Gerzegorz Halama, Jerzy Kryszak. Zapraszamy do współpracy. Zamów impreze zadzwoń, napisz do nas.
http://kabaretyimpresariat.pl

Ręcznie malowane upominki

Ręcznie malowane upominki
We wszechogarniającej nas do okoła szarości dnia codziennego i powśród wytworów masowej produkcji, wszelkie przedmioty będące efektem rękodzieła artystycznego, są bardziej cenne, szczególnie wtedy, gdy towarzyszą szczególnym chwilom w własnym życiu, takim jak na przykład wigilia Bożego Narodzenia. Studio Malarstwa Artystycznego proponuje niesłychanie spektakularne ozdoby bożonarodzeniowe, między innymi oryginalne malowane własnoręcznie, bombki świąteczne, z których każda stanowi prawdziwe dzieło sztuki.
http://www.artwilk.pl/

Portal castingowy

Portal castingowy
Chcesz zrobić karierę w filmie? A może chcesz dorobić sobie pracując jako statysta? Portal castingowy Castpromo.pl pomoże ci zrealizować te zamierzenia. Na naszej platformie możesz przeglądać aktualne castingi w podziale na kategorie (castingi do teledysków, castingi do filmów), a także założyć swoje konto w serwisie i w ten sposób dać się znaleźć innym. Jeśli natomiast organizujesz casting i poszukujesz aktorów pasujących do spełnienia twoich planów, możesz przeglądać konta zarejestrowanych w serwisie aktorów profesjonalnych i statystów, a później zapraszać wybrane osoby na organizowane przez ciebie castingi do filmu.
http://castpromo.pl

Produkcja filmów Pink Monster

Produkcja filmów Pink Monster
Spółka Pink Monster trudni się produkcją telewizyjną. Obok programów dla stacji telewizyjnych, kreuje także filmy promocyjne, bajki i teledyski. Spółka wyróżnia się przede wszystkim elastycznością, innowacyjnymi pomysłami oraz rozsądnymi kosztami. Pink Monster kreują pracownicy, którzy często kooperują z najważniejszymi kanałami TV w kraju. Operatorzy oraz dźwiękowcy to ludzie po szkołach oraz z cennym doświadczeniem.
http://www.pinkmonster.plUrbiCMS 2008