Recenzje
{druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
{druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
{link. link

Wyszukaj stronę        

Malarstwo

Galeria obrazów

Galeria obrazów
Sklep internetowy Perspektywa serdecznie zaprasza do obejrzenia stworzonych przez nas obrazów olejnych wielkich artystów polskich i światowych. Poza malowaniem reprodukcji malowideł historycznych tworzymy również obrazy współczesne. W naszej galerii macie możliwość Państwo oglądać i dokonać zakupu dzieł o różnorodnej tematyce. Dostępne są u nas obrazy marynistyczne, krajobrazy, akty, jak również martwa natura oraz obrazy z kwiatami. Jednakże najbardziej szczycimy się namalowanymi przez nas kopiami dzieł tak znanych artystów jak Alfons Mucha, Claude Monet, Franz Marz oraz Józef Chełmoński. Szczerze zachęcamy do zagłębienia się w świat malarstwa razem z nami. Ufamy, że każdy z naszych nowych klientów znajdzie coś dla siebie w naszej galerii.
http://www.galeriaperspektywa.pl

Twórczość Józefa Chełmońskiego

Twórczość Józefa Chełmońskiego
Józef Chełmoński jest jednym z najbardziej znanych polskich reprezentantów realizmu w malarstwie. Za sprawą swoich dzieł ukazujących życie polskiej wsi oraz otaczającą przyrodę zyskał popularność nie tylko w naszym kraju ale też na całym świecie. Ostanie lata swojego życia spędził w dworku w Kuklówce, gdzie powstały jego największe dzieła. W nieopodal położnych Radziejowicach powstała galeria obrazów Józefa Chełmońskiego. Zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa do odwiedzenia pałacu radziejowickiego i obejrzenia ekspozycji wielkiego malarza.
http://www.palacradziejowice.pl/chelmonski.php

Artystyczne Malowanie Katowice

Artystyczne Malowanie Katowice
[url=http://www.lilart.eu/] Artystyczne malowanie ścian [/url] jest oryginalnym pomysłem na zmianę twojego wnętrza oraz niezwykle skuteczną formą reklamy dla twojej firmy. Stawiamy na oryginalność, precyzję i wysoką jakość wykonania naszych malowideł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wykonanymi pracami. Szukasz niepowtarzalnego pomysłu na swoje wnętrze? Zapraszamy.
http://www.lilart.eu

Obrazy

Obrazy
Galeria obrazów Krukart zajmuje się dystrybucją obrazów olejnych. Współpracujemy z krajowymi galeriami, obiektami noclegowymi i restauracjami. Obrazy można zobaczyć na żywo w pracowni artystki oraz na naszych stronach. Galeria oferuje malunki wykonywane w różnych stylach, np. obrazy abstrakcyjne, pejzaże. Nasze obrazy są wykonane znakomitej jakości farbami angielskimi. Wszystkie obrazy posiadają certyfikat autentyczności. Sztuka malarska to nasza pasja i chcemy się nią z Państwem podzielić. Zapraszamy.
http://www.krukart.com/

Witraże

Witraże
Jednym z cenionych rzeźbiarzy ówczesnego okresu jest A. Pietraszek. Robi on, m. in.: biżuterię artystyczną, witraże, rzeźby, mozaiki. Jest najlepszy w tym fachu, co spowodowało, iż został uznany wielokrotnie przez klientów. Swoją sławę nabył, za sprawą nieocenionym zdolnością plastycznym i indywidualnym wyczucia każdego. Pietraszek potrafi wychwycić nawet najmniejszy szczegół, gdyż bywa perfekcjonistą. Wskazane jest zaznaczyć, jego atuty, tj.: cierpliwość, profesjonalizm i wiele innych, które idą w parze z talentem, co stanowi o niezwykłości artysty.
http://andrzejpietraszek.plUrbiCMS 2008