Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.

Wyszukaj stronę        

Malarstwo

Galeria obrazów

Galeria obrazów
Sklep internetowy Perspektywa serdecznie zaprasza do obejrzenia stworzonych przez nas obrazów olejnych wielkich artystów polskich i światowych. Poza malowaniem reprodukcji malowideł historycznych tworzymy również obrazy współczesne. W naszej galerii macie możliwość Państwo oglądać i dokonać zakupu dzieł o różnorodnej tematyce. Dostępne są u nas obrazy marynistyczne, krajobrazy, akty, jak również martwa natura oraz obrazy z kwiatami. Jednakże najbardziej szczycimy się namalowanymi przez nas kopiami dzieł tak znanych artystów jak Alfons Mucha, Claude Monet, Franz Marz oraz Józef Chełmoński. Szczerze zachęcamy do zagłębienia się w świat malarstwa razem z nami. Ufamy, że każdy z naszych nowych klientów znajdzie coś dla siebie w naszej galerii.
http://www.galeriaperspektywa.pl

Twórczość Józefa Chełmońskiego

Twórczość Józefa Chełmońskiego
Józef Chełmoński jest jednym z najbardziej znanych polskich reprezentantów realizmu w malarstwie. Za sprawą swoich dzieł ukazujących życie polskiej wsi oraz otaczającą przyrodę zyskał popularność nie tylko w naszym kraju ale też na całym świecie. Ostanie lata swojego życia spędził w dworku w Kuklówce, gdzie powstały jego największe dzieła. W nieopodal położnych Radziejowicach powstała galeria obrazów Józefa Chełmońskiego. Zapraszamy wszystkich miłośników malarstwa do odwiedzenia pałacu radziejowickiego i obejrzenia ekspozycji wielkiego malarza.
http://www.palacradziejowice.pl/chelmonski.php

Artystyczne Malowanie Katowice

Artystyczne Malowanie Katowice
[url=http://www.lilart.eu/] Artystyczne malowanie ścian [/url] jest oryginalnym pomysłem na zmianę twojego wnętrza oraz niezwykle skuteczną formą reklamy dla twojej firmy. Stawiamy na oryginalność, precyzję i wysoką jakość wykonania naszych malowideł. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wykonanymi pracami. Szukasz niepowtarzalnego pomysłu na swoje wnętrze? Zapraszamy.
http://www.lilart.eu

Obrazy

Obrazy
Galeria obrazów Krukart zajmuje się dystrybucją obrazów olejnych. Współpracujemy z krajowymi galeriami, obiektami noclegowymi i restauracjami. Obrazy można zobaczyć na żywo w pracowni artystki oraz na naszych stronach. Galeria oferuje malunki wykonywane w różnych stylach, np. obrazy abstrakcyjne, pejzaże. Nasze obrazy są wykonane znakomitej jakości farbami angielskimi. Wszystkie obrazy posiadają certyfikat autentyczności. Sztuka malarska to nasza pasja i chcemy się nią z Państwem podzielić. Zapraszamy.
http://www.krukart.com/

Witraże

Witraże
Jednym z cenionych rzeźbiarzy ówczesnego okresu jest A. Pietraszek. Robi on, m. in.: biżuterię artystyczną, witraże, rzeźby, mozaiki. Jest najlepszy w tym fachu, co spowodowało, iż został uznany wielokrotnie przez klientów. Swoją sławę nabył, za sprawą nieocenionym zdolnością plastycznym i indywidualnym wyczucia każdego. Pietraszek potrafi wychwycić nawet najmniejszy szczegół, gdyż bywa perfekcjonistą. Wskazane jest zaznaczyć, jego atuty, tj.: cierpliwość, profesjonalizm i wiele innych, które idą w parze z talentem, co stanowi o niezwykłości artysty.
http://andrzejpietraszek.plUrbiCMS 2008