Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła (966) ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie (368) . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl (717) . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Sztuka użytkowa

Tedx Polska

Tedx Polska
Zapraszam na stronę poświęconą tematyce filmów z YouTube, gdyż ten portal pomaga bardzo w rozwoju osobistym, trzeba mieć oczywiście odpowiednie źródło. Zachęcam do aktywnego udziału i pozytywnego rozwoju osobistego z filmikami.
http://www.tedx.malopolska.pl

Dekoracje na ścianę

Dekoracje na ścianę
ManualCollection jest wynikiem kooperacji grafików, wzorników przemysłowych i realizatorów. To szeregi grafik naściennych aranżowane z zapałem oraz pieczą o detal. Harmonijne z kierunkami w wyglądzie, znakomicie zaopatrują przestrzeń prywatną, biurową jak również wystawienniczą. To nowatorskie, zdecydowane zestawy kolorystyczne oraz ciągłe odkrywanie idealnych form oraz ciekawych faktur. Alternatywa dla masowo płodzonych jak również powtarzalnych krojów. Reakcja na zapotrzebowanie projektantów wnętrz oraz gości w celu których kalkuluje się indywidualność. To dzisiejsza forma manifestowania siebie jak również podkreślania charakteru miejsca.
http://www.manual-collection.com

Muzeum Techniki i Rzemiosła

Muzeum Techniki i Rzemiosła
Muzeum Techniki i Rzemiosła ma na celu zachowanie od zapomnienia i zniszczenia artefaktów związanych z rozwojem techniki i rzemiosła. Bardzo ważną rolę w działaniach podejmowanych przez Muzeum Techniki i Rzemiosła odgrywa działalność edukacyjna oraz naukowo-badawcza. Muzeum Techniki i Rzemiosła stawia na aktywne propagowanie wiedzy i edukację. Naszą ofertę w formie lekcji i warsztatów muzealnych adresujemy szczególnie do dzieci i młodzieży. Główne działy muzeum: Dział Historii Techniki, Dział Rzemiosła, Dział Historii Nauki.
http://technikairzemioslo.pl

SHEEPEE - sprzedaży rękodzieła

SHEEPEE - sprzedaży rękodzieła
Sheepee to internetowy portal, na którym możesz kupić unikalne, wykonywane na zamówienie produkty, ręcznie robione przez utalentowanych artystów oraz sprzedawać swoje własne dzieła. Portal pośredniczy w sprzedaży rękodzieła a także promuje produkty hand made.
http://www.sheepee.pl/

porcelana dla dzieci

porcelana dla dzieci
Polska porcelana Zulana to dobra jakość, artyzm jak również tradycja. Naczynia skonstruowane są z najwyższej odmiany minerałów, dzięki czemu nieraz wolno używać ich w mikrofali oraz zmywarce. Kolekcje dla domu to przede wszystkim sięgnięcie do tradycji o czym świadczą przeróżne ornamenty. Porcelana dla dzieci to druga sektor marki polskiej porcelany Zulana. Dziecięce rozwiązania a także obrazki zadowolą każdą małą królewnę oraz księcia. Porcelana jest idealnym elementem dopełniającym wszystkie wyjątkowe spotkania w gronie rodziny, czy przyjaciół. Nie może zabraknąć także również u Państwa w mieszkaniu polskiej porcelany Zulana.
http://www.zulana.pl
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008