Recenzje
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam

Wyszukaj stronę        

Fotografia

albumy na zdjęcia

albumy na zdjęcia
Masz sporo starych zdjęć i zastanawiasz się jak zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie i prezentację? W tym przypadku bardzo użyteczne okazują się nasze albumy na zdjęcia. Oferujemy albumy na zdjęcia o rozmaitych formatach. Mają one różnorakie gatunki opraw, materiału z którego są zbudowane, a także rozmaitą grubość. Mogą to być albumy dopasowane do typu zdjęć, np. ślubnych. Poszczególne detale mogą zostać dopasowane do wszelkich gustów i upodobań. Wykonujemy nadruki, grawerowania czy inne efektowne elementy. W zależności od rodzaju zdjęcia mogą być trzymane w specjalnych zakładkach, lub wklejane tak jak w starych albumach.
http://www.vivalitera.pl

Fotograf ślubny Gdańsk

Fotograf ślubny Gdańsk
Fotografia ślubna to moja pasja, której oddaję się całkowicie. Uczucia towarzyszące tej chwili zatrzymam w postaci zdjęć tak, aby stanowiły niezapomnianą pamiątkę. Oferuję reportaż ślubny zawierający fotografie z ceremonii ślubu, wesela, ale także przygotowań do ślubu oraz zdjęcia plenerowe, nadające niepowtarzalny charakter tej jakże ważnej chwili. Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową, oraz kontaktu, gdyż każdą Parę traktuję indywidualnie.
http://www.slub.qben.pl/

kamerzysta na wesele

kamerzysta na wesele
"Video-Vegas oferuje subtelne zdjęcia ślubne: fotografia ślubna, plenerowa, ekskluzywne fotoksięgi, videorejestracja,videofilmowanie, Woj. Śląskie: fotografia ślubna,kamerowanie,montaż filmów.Pamiatka slubu.Pamiatka slubu Błogosławieństwo, Slub Koscielny, Przyjęcie Weselne, montaż video z zapisem na płycie w 3 kopiach, indywidualna okładka i nadruk na płytę Bal Maturalny - filmowanie klas w szkole, Balu Maturalnego, montaż video z zapisem na płytach, indywidualna okładka i nadruk na płytę
http://video-vegas.pl

Galeria zdjęć-fotograf Artur Dębski

Galeria zdjęć-fotograf Artur Dębski
Galeria zdjęć ukazuje piękno w każdej postaci: od portretów dzieci do aktów modelek. A wszytko to, na tle naszego pięknego Mazowsza...Serdecznie zapraszam do odwiedzenia fotogalerii jak również do współpracy (zdjęcia okolicznościowe oraz oferta dla modelek).
http://www.fotografik.mazowsze.pl

Obiektywy Canon

Obiektywy Canon
W obecnych czasach niemalże każdy z nas posiada aparat cyfrowy, przez wzgląd na cenę jak również dostępność, wszyscy mogą sobie go kupić z łatwością. Dzięki temu zapewne rozwija się fotografia, i ta hobbistyczna i profesjonalna, każdemu zapaleńcowi robienia fotek najprościej jest nabyć odpowiednie aparaty cyfrowe oraz właściwe wyposażenie do nich. Obecnie nie ma potrzeby zanosić do wywołania klisz, oczekiwać na zdjęcia u fotografa, jak również nie mamy ograniczenia ilości zdjęć do zrobienia, bez zdolności zrobienia korekty i skasowania źle wykonanego zdjęcia.
http://www.fotoset.plUrbiCMS 2008