Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Fotografia

Retusz zdjęć

Retusz zdjęć
Niejednokrotnie napotkaliśmy się z takimi słowami: „szkoda że nasze zdjęcia tak wyglądają” dlatego dzięki nam w końcu wasze zdjęcia weselne, prywatne nabiorą tego czegoś co zachwyci oko oglądającego. Gwarantujemy profesjonalną obróbkę, retusz fotografii. Zdjęcia po naszej edycji wyglądają wyjątkowo. Stawiamy na zadowolenie klientów. Poziom wykonywanych naszych realizacji jest bardzo efektowny co możecie zobaczyć przeglądając nasze realizacje.
http://retusz-fotografii.com/

Fotografia lotnicza- Fotoacc.pl

Fotografia lotnicza- Fotoacc.pl
Nasza przygoda z projektowaniem oraz budową bezzałogowych obiektów latających zaczęła się w 2006 roku, w czasie studiów lotniczych na Politechnice Rzeszowskiej. Dzięki udziałowi w pięciu edycjach Międzyuczelnianych Inżynierskich Warsztatów Lotniczych na projekt Bezzałogowego Statku latającego i jednocześnie zdobyciu kilku czołowych miejsc, uwierzyliśmy w siebie oraz swoje umiejętności. I właśnie to było najważniejsze w kontekście przyszłych losów Fotoacc.
http://fotografialotnicza.fotoacc.pl/

fotografia ślubna rzeszów

fotografia ślubna rzeszów
Staram się uchwycić momenty radnosne, pełne emocji, uczuć i wzruszeń tak, aby po latach otwarcie Waszego albumu ślubnego przywołało wszystkie wspomnienia aby poczuć się dokładnie jak wtedy... Wykonuję profesjonalne usługi fotografii komercyjnej jak i ślubnej na terenie całej Polski.Jako zawodowy fotograf i wykładowca zdaję sobie sprawę z wagi jaka towarzyszy wykonywaniu właśnie takiej czynności jak zdjęcia ślubne. Każde zlecenie wykonania reportażu ślubnego traktuję w sposób indywidualny unikając schematów.
http://marekwolan.com

Kurs fotografii Katowice

Kurs fotografii Katowice
Chcesz podnieść indywidualne kwalifikacji fotograficzne? Zapraszamy na szkolenia fotograficzne Pstrykam Śląskie! Proponujemy Ci: kurs photoshop, kurs zdjęć modowej, studyjnej czy rozbudowane fotografowanie jedzenia. Kursy prowadzą praktycy i pasjonaci fotografii, a zajęcia są poszerzone o sposoby promocji obrazków w internecie. Nie wahaj się ani chwili, ilość miejsc na każdy kurs zdjęć ograniczona! Dowiedz sie jak najwięcej o najnowszych trendach w fotografii i grafice. Zapraszamy na http://www.pstrykamslaskie.pl/.
http://www.pstrykamslaskie.pl

Anna Łosak sesja niemowlęca

Anna Łosak sesja niemowlęca
Urodzenie się malucha to dla każdego rodzica najistotniejsza chwila w życiu. Wiele osób decyduje się ją utrwalić. [url=www.annalosak.pl]Nowo narodzone dzieci[/url] są jednak niesłychanie niesforne i ciężko jest zarejestrować je w kadrze w odpowiedniej pozycji. Wynajęcie fachowego fotografa pozwoli na stworzenie pamiątkowych zdjęć, jakie z radością będzie się oglądać po latach.
http://www.annalosak.pl

Fotobudka FotoBox Pomorskie

Fotobudka FotoBox Pomorskie
Zaskocz swoich gości ! Chcesz, aby Twoją imprezę goście wspominali latami, patrząc na pamiątkowe zdjęcia ? Zaproś Nas ! Przyjedziemy ze skrzyniami pełnymi gadżetów i zapewnimy Tobie i Twoim gościom nie zapomniane atrakcje ! Skontaktuj się z nami i sprawdź wolny termin ! FotoBox posiada technologię „Green screen” oraz 29 fotobudkowych teł. Działamy ta terenie takich mist jak Koszalin, Słupsk, Sierakowice, Ustka, Kartuzy, Wejherowo, Gdańsk, Gdynia oraz cale Pomorskie
http://fotobox.lebork.plUrbiCMS 2008